Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezt a fajta bűncselekményt...

Ezt a fajta bűncselekményt miért veszik ilyen "nagyon" szigorúan?

Figyelt kérdés

Szerintem,mivel ez nem gyilkossá,rablás óriási bűnök stb.,hanem fel sem ér azzal,mégis kommandós akcióban fogják el őket,és viszik is egyből a börtönbe.


Gondolkodtam,már,hogy embercsempészet bűntett az ilyen nagy ügy lenne?


Miért fújják fel ennyire ezt a dolgot?



2013. máj. 28. 15:51
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja itt a linkje:

[link]

2013. máj. 28. 15:52
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Tekintettel ara, hogy támadásuktól, szökésüktől tartani lehetet
2013. máj. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ilyen nagy ügy.


Egyik oldalról ott van az, hogy a csempészek sokszor több ezer eurót is elkérnek a harmadik világból érkezettektől, cserébe némelyik meghal (nyári időszakban van amelyik szó szerint megfő a rejtett "kabinokban")

Másrészt olyan embereket hoznak az Európai Unióba, akik veszélyesek, úgy nemzetbiztonságilag és egészségügyileg is.

2013. máj. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%

1. Az embercsempészet egy virágzó üzlet, általában szervezetten követik el.

2.Az embercsempészek nagyon sok esetben tartanak maguknál fegyvert.

3. A TEK mostanság igencsak unatkozik ezért jóformán minden nagyobb ügyre kivonulnak, hogy lássa a nép, hogy milyen nagy szükség van rájuk

4. Mint mondtam egy bűnszervezetről van szó, ezért nincs kizárva az esetleges fogolyszöktetés, gondolom ezért vigyáztak rájuk ennyire.

2013. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!