Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Soha nem jártam még vas...

Soha nem jártam még vas megyében, de onnét a rendőrség követel rajtam 30 e ft-ot! ez közigazgatási birság néven szerepel. azt sem tom miért? mit lehet ilyen esetben tenni? mert a helyi hivatal küldte ki a papirt!

Figyelt kérdés

2013. máj. 28. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
A közlekedési szabályok megsértéséért feljelentés esetén a vas megyei rendőrségről küldik a végzést és a csekket. Ezek szerint ott van egy központi "büntetés-kiszabó és beszedő" részlegük. A feladási címnek semmi köze ahhoz, hogy hol szabálytalankodtál. Én a budapesti szabálytalan parkolás miatt is onnan kaptam a "szerelmes" levelet.
2013. máj. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
KÖSZI!! DE SEMMINEMÚ CSEKK NINCS A BORÍTÉKBAN.
2013. máj. 28. 16:09
 3/8 anonim válasza:
Az elsőnek van igaza. Minden "szerelmes" levelet onnan küldenek. Ugyanis ott van ennek a "feldolgozó központja"
2013. máj. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz semmi problémát akkor szerintem menj el a helyi rendőrségre és ott majd utánanézne, de csekk nélkül kétlem, hogy be kellene fizetni.
2013. máj. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szombathelyen van a központ srácok..
2013. máj. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 rémuralom ***** válasza:
Csupa nagybetűvel írásért kaptad, azt Vas megyében tiltják, és az ottani rendőrök keze messzire elér.
2013. máj. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A közigazgatási bírságnál meg kellett jegyezni,hogy az pontosan mire vonatkozna. Ha közlekedési bírság azaz gyorshajtás miatt lenne akkor kérd meg a fotófelvételt a cselekedet igazolásáról,amit kötelesek kiadni! Jó lenne tudni mikor történt a szabályszegés. Nem adtad kölcsön valakinek az autódat? A rendszámmal sincs probléma? Előbb tisztázd mit akarnak tőled?
2013. máj. 29. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es voltam: az interneten is utánanézhetsz mekkora a tolerancia határ gyorshajtás esetében és lehet a te bűnözésed belefér!
2013. máj. 29. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!