Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezért már fel lehetne jelenten...

Ezért már fel lehetne jelenteni? Vagy mit tegyek, ha tényleg megteszi amit írt?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel beszéltem párszor régebben, de sosem találkoztunk, nem ismerem igazából. Facebook-on töröltem pár "ismerősöm" akiket nem ismerek ténylegesen és nem is beszélek velük régóta... ez a srác is ilyen volt.

Viszont mikor meglátta, írt nekem, hogy milyen bunkó vagyok és vegyem vissza.

Letiltottam, erre estére jött egy új üzenet, tőle, csak egy másik face-ről, mert miattam letiltotta őt a facebook 30 napra (nem értem, miért, mert nem jelentettem, csak letiltottam).

Nem illetett benne szép szavakkal, édesanyámat is szidta (ez zavart benne a leginkább).

Próbáltam neki kulturáltan válaszolni, miért is töröltem, de utána le is tiltottam.

Azt hittem ennyivel abba marad a dolog, de nem.

Egy harmadik profilról is kaptam üzenetet, amiben szintén szidott és megfenyegetett, hogy felrak rólam egy hirdetést addig amíg fel nem oldom a tiltást.

Próbáltam bemásolni a leveleket, hogy pontosan lássa mindenki mit is írt, de fennakadt a trágárság szűrőn.

Nem hinném, hogy bármit is elkövettem volna ellene, amiért ezt érdemeltem. Nem voltunk se barátok, se semmik, csupán beszéltünk párszor. Próbált bókolni, felszedni, de természetesen nemet mondtam, mert nem is ismerem, ráadásul boldog kapcsolatban vagyok a párommal.


2013. máj. 31. 10:35
 1/2 anonim válasza:
100%
persze hogy fel lehet jelenteni! ne töröld ki az üzeneteket amit írt, fényképezd le, vagy bármi és máris a markodban van!
2013. máj. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ. :) Természetesen nem töröltem ki. Igazából most még nem szeretném feljelenteni, de ha még egy üzenetet küld, vagy visszaél a nevemmel (hirdetés), akkor biztosan megyek a rendőrségre.

Úgy gondolom, ez már kicsit beteges, főleg egy lassan 30 éves embertől.

2013. máj. 31. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!