Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Közlekedési tábla ára?

Közlekedési tábla ára?

Figyelt kérdés
na halóó mondjuk feltételezük hogyha találnák egy táblát(de télleg a földön :) ) egy közlekedésii táblát(mondjuk egy harmincat korlátozó táblát),és ha hazahoznáám,de nem buknák le szóval,ebből hogy tudnák pénztcsinálni hogy ne bukjak le,de már mondjuk itthon van a tábla így?ez feltételezés csak .

2013. jún. 3. 13:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
figyelj tesóó egyezüünk meeg eladom neked pápa citibe járok sokat szóval felej mennyi :D
2013. jún. 3. 17:33
 12/16 anonim ***** válasza:
há tudód tesókám aszt jó mekkel számítanyi me a purdék elő veszem el a lóvit a bótra
2013. jún. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
értem én tesóó,de azért én rámennék a dologra :)
2013. jún. 3. 18:38
 14/16 anonim ***** válasza:
há figyejjémá! lopom én a pízt vagy mit gondolol te? ... a segíjbű se futtya mindenre! ... mostan én tarcsalak téged is tesó?!, há nemáááá
2013. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Komplikato ***** válasza:

Nos. Valamikor 2000 környékén csináltunk pár tucat táblát egy útépítő cégnek. Konkrétan olyasmit kell elképzelni, hogy spéci fényvisszaverő fóliával vontuk be őket, a mintákat ők adták, mi vágtuk ki. Tehát nem festve voltak, hanem ragasztva.

Akkor azt mesélte az emberke aki elvitte, hogy 18-24.000 egy tábla (megjegyzem nekem anyag árban már ez túl soknak tűnt akkor!), de ilyen 120-180.000/darab áron számlázzák ki! Gondolom azóta ez csak súlyosabb lett.

2013. jún. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
fényvisszaverő fóliás tábla 8-20 ezer/db
2013. jún. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!