Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Romaniaban mekkora buntetest...

Romaniaban mekkora buntetest kap egy 18 ev feletti alkalmi marihuana fogyaszto?

Figyelt kérdés

2013. jún. 9. 02:37
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


4. bekezdes: sajat fogyasztasra szant kabitoszer birtoklasa 2-5 ev szabadsagvesztessel buntetendo

2013. jún. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


Amint ebből a törvényből kiderül, a román törvényhozás nem bünteti magát a drogfogyasztást, ami pozitívumnak tekinthető, hiszen mindenki azt tesz saját egészségével, amit akar. Amennyiben a kábítószer-termesztés, bitorlás, vásárlás saját, vagyis nem kereskedelmi célt szolgál, a büntetés viszonylag enyhe, 2-től 5 évig terjedő börtönbüntetést ír elő.


En ezt a forrast kaptam ,de nem tudom ,hogy mennyire hiteles,mivel ez is mas mit amit te irtal.

Itt a fogyasztas nem jar buntetessel.

Valaki megerositi az egyiket?

2013. jún. 9. 11:01
 3/7 logs ***** válasza:
Ugyanazt írtátok. Ha elkapnak, és THC van a véredben: semmi büntetés, mert a fogyasztás nem büntetendő. Ha elkapnak, és van nálad egy kis zöld: 2-5 év.
2013. jún. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tehat ha valaki befuvezve van a rendor mellet de nincs nala fu akkor nincs buntetes?
2013. jún. 9. 16:46
 5/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok: igen, igy van. A birtoklas, vasarlas, eladas, keszites, termesztes, szallitas, atvetel stb buncselekmenynek szamit, de a fogyasztas nem.
2013. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1 gramm birtoklasert is buntetes jar?
2013. jún. 10. 13:25
 7/7 anonim ***** válasza:
A birtokláson mit nem értel? XD
2013. jún. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!