Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Csendháborítás. Komolyan?

Csendháborítás. Komolyan?

Figyelt kérdés
Beköszöntött a nyár, nehéz, vizsgákkal teli év után szeretnék egy bulit szervezni egy pénteki napon, ami szombat reggelig tartana. Nem azt mondom, hogy a zenénk már a teret görbítené, de a szomszéd is hallaná, ami talán még nem is lenne baj, de a legkisebb dolgokért is feljelent(nevetséges dolgokért.. a ház előtt a kocsin a guminak a bordázottsága nem megfelelő, etc..) mitévő legyek? Néha azért élnék kicsit, ha egy évben csak egy napig is, a meló és a tanulás közepette.
2013. jún. 14. 18:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8%
Én is így voltam a szomszédommal, meguntam a bíróságra járást, és megvettem a telkét a házával, és leromboltam az egészet. Ő pedig a falu másik végén vett magának egy házat. Azóta mindig előre köszön, mert a szar házáért ami nem ért 2millió forintot sem, 7 milliót adtam, hogy eltakarodjon.
2013. jún. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, más ötlet?
2013. jún. 14. 18:51
 3/15 anonim ***** válasza:
10%
Mennyi idős ez a szomszéd?
2013. jún. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
50-60 körül, még nem halna bele
2013. jún. 14. 18:59
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"megvettem a telkét a házával, és leromboltam"

Mi sem egyszerűbb!

2013. jún. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"megvettem a telkét a házával, és leromboltam "

Panelben ajánlom!

2013. jún. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell olyan hangosra tenni a zenét, hogy a szomszéd is hallja? Én sokszor tartok magamnál bulit, de mindig figyelek arra, hogy a zene megfelelő hangerőn szóljon, úgyhogy ne dübörögjön az egész utca, de azért élvezhető legyen. Mondjuk nekem nem ilyen feljelentgetősök a szomszédaim szerencsére, de ilyenkor mindig arra gondolok, hogy valószínűleg engem is zavarna ha nem tudnék rendesen aludni a szomszéd miatt, még ha nem is hívnám rá ezért a rendőrséget.
2013. jún. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

egyrészt tartsad szombaton, mivel aki dolgozik annak eléggé szar, hogy nem tudja kipihenni magát. A dolgozó embereknek nincs vakáció mint neked.


másrészt bulizni is lehet úgy ha nem ordít a zene és nem óbégat mindenki a kertben két hányás között.


ha ez nem megy, akkor közösen dobjatok össze pénzt, és béreljetek ki egy helyet valahol ahol senkit nem zavar.

2013. jún. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
amúgy ha csak a szomszéd az idióta és normális hangerőt nyomnátok, akkor kérj engedélyt az önkormányzattól.
2013. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Hát komám, nekem egész évben 3 szabadnapom ha van, köszi.

Mondom, nem lenne túl hangos, de a szomszéd őrült. És ez kertben lenne

2013. jún. 14. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!