Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mikor lehet leghamarabb...

Mikor lehet leghamarabb tárgyalás az alábbi büntetőügyben?

Figyelt kérdés

Csináltam tavaly nyár folyamán több alkalommal is olyat amit nem szabad,de nagyon bánom már.Ez közokirattal való visszaélés valamint lopás bűntett. Amikor ötödjére mentem elkaptak és bevittek kihallgatásra,bent voltam órákig a rendőrségen és majd csak este 11-kor engedtek haza,de azóta már be kellett mennem egyszer még folytatólagos kihallgatásra.

Tavaly augusztus 31 -én kaptak el. Akkortól tudták,hogy én vagyok a tettes,de amúgy már a sértettek a nyár folyamán tettek feljelentést még ismeretlen személy ellen,de mikor elkaptak,akkor vallattak ki velem mindent és azóta tudják,hogy én voltam és még mindig folyik az eljárás,2-3 havonta kapok levelet az ügyésztől,hogy meghosszabbítoták a nyomozást,értékbecsűst kell bevonni stb.stb. Már majdnem 1 éve tart az eljárás,legutóbb mikor áprilisban hozta a postás a levelet akkor az volt benne,hogy meghosszabbítják június 11-ig.Az kedden volt.

Mostanában akkor megint várható levél,hogy még mindig meghosszabbítják vajon vagy elküldik az ügyészségre az ügyet.

Ha pl. hétfőn azt a levelet kapom,hogy vádemelési javaslattal elküldték az ügyészségre,akkor utána LEGHAMARABB mikor várható a tárgyalás és ha pedig nem hamar lesz akkor legkésőbb mikor várható?



2013. jún. 14. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha most be is fejezik a nyomozást, az ügyészségnek a vádemelésre 30 napja van, viszont attól függően is, hogy melyik bíróságról van szó, még hónapok telhetnek el, amíg tárgyalásra kitűzik, akár fél év is.
2013. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!