Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elveszítettem minden hivatalos...

Elveszítettem minden hivatalos iratomat! Anyakönyvi kivonatot nem adnak személyigazolvány nélkül, de személyigazolványt sem anyakönyvi kivonat nélkül. Ha semmim sincs, hogy csináltathatom meg az irataimat és mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 08:36
 1/6 Anikó89 válasza:
Abba a városba ahol születtél vagy ahol élsz az anyakönyvvezető tud kiadni anyakönyvi kivonat másolatot egy bizonyos összegért amit sajnos pontosan nem tudok megmondani.
2013. jún. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom,köszönöm.De utána néztem és személyigazolványt csak akkor tudok csináltatni ha van anyakönyvi kivonatom.Viszont anyakönyvi kivonatot csak akkor állítanak ki ha van személyigazolványom.
2013. jún. 26. 09:13
 3/6 anonim ***** válasza:

a személyi kb 1500, a lakcímkártya kb 1200 Ft

én nemrég csináltam

2013. jún. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ahogy olvasom, ez a 22-es csapdája ... az Okmányirodában, vagy az anyakönyveseknél senki nem tud neked választ adni erre?
2013. jún. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
(Off: Na ugye, mennyivel egyszerűbb lenne, ha mindenkibe beraknák a kutyachipet! Illetve emberchipet! Nem lenne ilyen problema.:-))
2013. jún. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos megszűntél létezni.
2013. jún. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!