Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet potolni a házassági...

Hol lehet potolni a házassági anyakönyvi kivonatot es mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
Az is erdekelne mennyibe kerül es mikor kapom meg. Elvesztettem minden iratomat es a szemelyihez kell ez is.

2012. aug. 20. 11:21
 1/1 anonim válasza:

A születési anyakönyvi kivonat kell ahhoz, hogy el tudj indulni. Ha az sincs meg, 2000 Ft-ért kiállítják a születési helyed szerint illetékes okmányirodában(bár lehet,hogy a lakhely szerintiben is).


Kérj időpontot jó előre a lakhelyed szerint illetékes okmányirodában, vagy ahol hamarabb sorra kerülhetsz. Elméletileg bármelyik okmányirodába be lehet jelentkezni.

Érdemes felhívnod őket, megkérdezni, mi a menete ennek.


Nekem nemrég kellett új házassági anyakönyvi kivonatot kérnem, és az 3.000 Ft-ba került (júniusban). Azonnal kiállítják, méghozzá abban az anyakönyvi hivatalban, ahol az elsőt is átvettétek.


Ha ez megvan, szerintem mehetsz a személyidet intézni, de addigra legyen meg az időpontod.


Ennyit tudtam segíteni, de ha van kérdésed, tedd fel nyugodtan. Igyekezni fogok válaszolni. Üdv.

2012. aug. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!