Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Melyik a leggyorsabb okmányiro...

Melyik a leggyorsabb okmányiroda ami a jogsit elkészíti?

Figyelt kérdés

Elgem van már abból, hogy akárhányszor csináltattam ezek ráülnek és 1 hónap alatti idővel nem tudják megincsálni azt a szaros jogsit, míg másnak simán elkészül 1 hét alatt meg alig két hét stb. (vagy csak hazudnak???)


Kérlek írjatok gyors okmányirodát!

Későbbi ilyen esetek elkerülése végett ne kelljen itthon üljek és várjak a semmire....



2013. jún. 26. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:

nem helyben készül a jogsi, hanem a KEKKH-hez küldik elektronikusan a kérelmet, tehát nem az adott okmányiroda dönti el ,hogy mikor lesz kész a jogsit

gyorsabb néhány nappal, ha okmányirodai átvételt kérsz, mint ha postázást, de ez csak néhány nap különbség

2013. jún. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyors okmányiroda nem létezik.
2013. jún. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: Gyors tudom, hogy nem létezik inkább úgy kérdezem: hogy a leglassabbak közül melyik a leggyorsabb?
2013. jún. 26. 19:05
 4/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:

Tudom, hogy nem helyben készítik, hanem van egy központi kártya gyár, de mi a tököm tart ennyi ideig? Rá kéne farigcsálni a szaros fejemről a fotót és kitölteni az új adatokat. Ez max 3-4 perc lehet egy embernek aki ezt végzi, hisz minden már előre el van neki készítve. 19 nap eltellt, jogsi sehol. Mire elkészül bakker addigra kajak lejár az érvényessége !


Nagyon ELEGEM van már ebből a "ráér, igyál meg még egy kávét, hova sietsz?" típusú rendszerből !!!

2013. jún. 26. 19:09
 5/6 anonim ***** válasza:

menj a központi okmányirodába

visegrádi utca a 13. kerületben

árpád híd pesti hídfőjénél van

korán oda kell menni reggel

2013. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ! Pozitivan értékeltem :)
2013. jún. 26. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!