Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Érdemes fellebbezni?

Érdemes fellebbezni?

Figyelt kérdés
67%-os rokkantnyugdíjas voltam felülvizsgálat után rehabilitációs pénzbeli ellátást állapítottak meg, a rokkantnyugdíjamat megvonták, most 30.200Ft-ot fogok kapni. Érdemes-e fellebbeznem, mit nyerhetek vagy veszíthetek? Lehet hogy még ezt az összeget is elveszíthetem?

2013. jún. 26. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen érdemes,mert azt már másodfokon bírálják el és lehet másodjára megnyered.Van mikor másodjára nyeri meg az ember,mert ők azt hiszik,hogy úgysem lebbeznek fel sokan ,mert tudomásul vették,de ha látják,hogy fellebbezett akkor bennük van az,hogy ez az ügyfél nem nagyon hagyja annyiban és tenni kellene valamit.Én pl. fellebbeztem a Magyar államkincstárnál és most van másodfokon az ügy,de ha nem nyerek még egyszer fel lehet lebbezni harmadfokra és az már komoly lesz,mert bíróság előtt lesz az ügy és akkor tuti megnyerem,remélem.

Lebbezz fel,mivel van rá lehetőség és sok szerencsét.

2013. jún. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, érdemes.


Első válaszolónak: a fellebbez nem igekötős ige, csak annak látszik, ezért nem válik el.

2013. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!