Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A NAV-hoz beérkező lakossági...

A NAV-hoz beérkező lakossági vagyonosodási feljelentések hány százalékában találnak is valamit?

Figyelt kérdés
A Class FM-en most beszélgettek arról, hogy évente körülbelül 25-35 ezer lakossági bejelentés érkezik a NAV-hoz és, hogy ez milyen szörnyű dolog. De ezek közül hány esetben találnak is valamit, illetve külföldön mekkora a bejelentések aránya az összlakossághoz képest, nagyobb vagy kisebb mint Magyarország esetében?

2013. jún. 27. 10:40
 1/4 rémuralom ***** válasza:
Szerintem valamit tuti találnak szinte mindenhol, csak ha nagyon jelentéktelen az összeg, akkor nem lesz belőle ügy. Gyanítom, hogy az egykori vasfüggönytől nyugatra kisebb a lakossági bejelentések aránya. Ott nem szoktak hozzá az emberek az elmúlt évtizedekben ahhoz, hogy azt is jelenteni kell, amikor a szomszéd kutyát sétáltat.
2013. jún. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy ismerősomet egy állìtòlagos òvonő a fòrumròl jelentette fel ( a feljelentő tudat zavaros ès elmebeteg többször fenyegetőzőtt a többi fòtumozò is követte a pèldáját birka szellem Horváth Zsòfianak dr Batz Ilonának Ritanak hivjak őket szerintem nem òvònők hanem ripacsok
2013. szept. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szeretnèm ezt a jelenzesemet vissza vonni mert meg ez a sz.r feljelent ragalmazasert becsuletsertesert!
2013. szept. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szólásszabadsághoz való jogomban kijelentem hogy akik az ismerősömet feljelentették a Navnál azok alaptalanul tették mert az ügyből nem lett semmi! A fórumon ( www. ovonok.hu) tovább szidkozódnak magukat és az óvónői társadalmat lejáratva! De ettől még sz ... emberek! Ennyi!
2014. máj. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!