Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A Facebook eltüntetni a...

A Facebook eltüntetni a másokról szóló ciki terjesztéseket, és utalásokat?

Figyelt kérdés
És hol írják ki az emberek háta mögött, hogy azok ne tudják megtalálni, milyen portálon? És ha eltörli meddig hagyja kint ezeket a face, amíg mindenki el nem olvassa?

2013. júl. 3. 00:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami zavar, jelentsd, majd az adminok megnézik, és ha kell, törlik.
2013. júl. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szóval igen, az zavar, hogy nem tudom hol van a kiírás és addig nem is tudok mit jelenteni. Amikor kiment az igazgató beszélni az állattal és utána bejöttek mondta (az igazgató), hogy ha igaz valami, ha nem, nem írunk ki semmit másról sehova, nagy vita volt ebből reggel... Egy hónappal később az osztályfőnök mondta neki mert, hogy olyan óránk is volt, és ilyen osztálybeli problémák előjöttek mindenkinek mindenkivel a gondjai és egyszer csak mondta a terjesztőnek a tanár, hogy ,,te meg fejezd be a face-en a kiírogatásokat, sunyi dög vagy". közben rám nézegetett(a tanár), és én ilyenkor mindig figyelem a reakciókat. És tényleg egy másik helyen (ahol a hobbim van) jól el is árulta magát valaki, amikor mondta, hogy mit olvasott rólam. Nagyon megköszönném, ha segítenétek, mert mire felnövök lehet, hogy az utcán röhögnétek rajtam. Majd még eszembe jut valami írok, ha valaki ki tudja velem rakni a kirakós darabjait.
2013. júl. 3. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!