Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az szabályos egy büntetőeljárá...

Az szabályos egy büntetőeljárásban, hogy a vádiratban teljesen más vádak szerepelnek mint az eljárás során felhozott gyanúsítások?

Figyelt kérdés
2 évig tartott a nyomozás, eddig gyanusítottak x rb-vel, vádiratban meg már 3X rb-vel vádolnak... ez lehetséges? és szabályos , hogy nem tudatták velem az új vádakat-gyanúsítást? vagy megteheti az ügyész hogy bármit rápakol????
2013. júl. 26. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
7%
Én inkább örülök, ha megkapod a magad jussát. Egyébként meg az ügyvéded pont azért van, hogy ezeket megválaszolja.
2013. júl. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Előttem szóló, szerintem neked fogalmad sincs hogy mit tett, szóval vonszold az előítéletes valagad máshova.


A kérdésedre meg a válaszom hogy ezt tedd szóvá mindenképp, bajod nem lehet belőle.

2013. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves 2. köszönöm, sajnos ez az hogy még az alapgyanusítás is sok, de ez így meg még inkább sokkoló....
2013. júl. 26. 14:29
 4/4 anonim ***** válasza:
49%

Az rb az rendbeli, tehát attól, hogy többrendbelivel vádoltak meg, még nem biztos, hogy teljesen eltér a vádirattól.


Fordulj ügyvédhez.

2013. júl. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!