Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fegyverengedély, lépésről...

Fegyverengedély, lépésről lépésre hogyan szerezzem meg?

Figyelt kérdés

fegyver engedély akarnék,egy pisztolyra,lehetőleg céllövésre.

Feltesszük hogy megszületem ma,akkor mit kell csinálnom ahhoz,hogy fegyverengedély kapjak,lépésről lépésre?

gondolok itt olyanokra hogy pl be kell tölteni a 18. életévet, x ezer forintot befizetni,hasonlók,hova kell mennem,mit kell csinálnom?Rendőrségen intézik? Mennyibe kerül? Milyen iratok,és vizsgák kellenek? Ha megszerzem az engedély,hol,hogyan tárolhatom és szállíthatom



2013. aug. 1. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

Hogy hogyan kell betölteni a 18. életévet az megpróbálom veled a lehető legnagyobb részletességgel ismertetni:


Tehát megszülettél, várnod kell az idő műlását. Először fogyassz anyatejet, majd bébi tápszert és kezdj el gügyögni. Későbbiekben tipegni is megpróbálhatsz, amint ez sikerül kezdj el járni tanulni. Későbbiekben járt bölcsődébe, majd óvodába. Kapj védőoltásokat és térj át a szilárd táplálékra! Ezek után menj iskolába, miután kijártad, kezdj el továbbtanulni és egyszer csak töltsd be a 18. életéved!

2013. aug. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Idiótának nem kell lenni a 18. életév tényleg egy feltétel,a 18 at nem kérdeztem hogy,azt példának hoztam fel,hogy PL be kell tölteni a 18.életévet azért tettem oda hogy " soroljátok fel a feltételeit is" nem azt mondtam hogy taníts meg hogyan várjak 18 évet. Hanem hogy mondjuk kell személyi,lakcímkártya? satöbbi satöbbi. A Kérdésnek volt értelme,ez csupán undorító szőrözés volt.Legközelebb próbálj meg valami értelmeset bedobni a közösbe.
2013. aug. 1. 19:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Jahh a többit azt nem tudom.
2013. aug. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Ha céllövésre kell fegyver akkor ahhoz szinte nem is kell engedély. Ezek eléggé "gyermeteg fegyverek". Sőt venned se kell, ha beiratkozol egy lövészklubba, és mint tag megkapod helyi használatra.
2013. aug. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ez hogy zajlik?
2013. aug. 1. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Keresel a lakókörnyezetedben egy lövészegyletet, kinézel ott egy szimpatikus pofát és szóba elegyedsz vele. Hihetetlen módszer, mi?
2013. aug. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kovpet ***** válasza:
Így: [link]
2013. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!