Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a barátnőmet?

Figyelt kérdés
2 hete jártunk és ő azt mondta, hogy kiszeretett belőlem, de én még nagyon szeretem és nekem csak ő kell! :( A felejtsd el- majd túlleszel rajta szöveget kérem hanyagoljátok. :/
2013. júl. 31. 01:41
 1/7 A kérdező kommentje:
15/f
2013. júl. 31. 01:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kocsit. :D
2013. júl. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
amig nincs BMW-d meg házad adig ne is álmodj
2013. júl. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ha a csajszi azt mondta, és nem ad nektek még egy esélyt, akkor csak az idő segít...
2013. júl. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 hete jártatok... ha nem írod le a korod, akkor is tudtam volna.
2013. júl. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, nagyon hasonló helyzetben voltam én is, engem másfél hónap után hagytak ott ugyanezzel az indokkal és sokáig én se tudtam hová tenni, ő volt az első barátnőm.

Nem nagyon tudsz mást csinálni mint hagyni, ne dobd oda a maradék méltóságodat is. Legyél sokat barátokkal ha vannak, ismerkedj, nekem egy új lány nagyban segített talpra állni.

Gondolj arra hogy mindenki átesik ugyanazon mint te, majd jobb lesz.

2013. júl. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
gyökerek gyökerek tömkelege van itt...-.- hagyd békén ha nem akar tőled semmit... lány ha vmit akar majd szól..
2013. júl. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!