Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Iparkamarával kapcsolatban...

Iparkamarával kapcsolatban lenne kérdésem. Szeretnék egy gyakorlati helyre járni, de ott nincs valami kapcsolata a kamarával és ez miatt nem tudok. A cég már idős, hogy ilyenek után járjon ezért én intézem. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
A társaság ahova mennék egy BT és ezekre való szabályokat szeretném tudni, mennyit kell fizetni, lehet e tagsága még egy BT-nek meg az ezekhez járuló többi infot. Vagy nekem kötelező olyan helyre menni, ahol csak kamara tagság van, szóval miért nem elég egy sima szerződés mikor lényegébe 18 már elmúltam ?
2013. aug. 13. 17:40
 1/1 MDaniel98 ***** válasza:
Szerintem akkor már elég egy sima szerződés is, de nem vagyok szakértő ilyen ügyekben.
2022. júl. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!