Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Amióta abbahagytam a drogot...

Amióta abbahagytam a drogot nem tudok hízni. Ez kb mindenbe akadályoz. Nem merek strandra járni nem merek levetkőzni a barátom előtt és ez rengeteg feszültséget szül. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

drogtól jól lefogytam már elég régóta nem csinálok semmit még se tudok hízni. 168cm és 47kg vagyok nagyon vékony..szexnél nem merem levenni a pólóm mert se mellem se semmi..nagyon rossz így élni hogy fogadjam el magam? már próbáltam étvágynövelőt (peritolt) szedni de semmi..megőrülök

18L


2012. nov. 3. 18:44
 1/1 anonim ***** válasza:
milyen drogot szedtel? es meddig? biztos vagy benne, hogy ettol van? altalaban hirtelen hizni szoktak az emberek, ha leallnak olyan szerekkel amiktol lefogytak. szervi karosodas nincs? lehet hogy erdemes lenne orvoshoz fordulnod:(
2012. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!