Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek MILYEN A KÖZBIZTON...

Szerintetek MILYEN A KÖZBIZTONSÁG MA Magyarországon? Egyre több bűnesetet hallunk a médiában. Ez a szellemi-anyagi nyomorodás következménye vagy régen is voltak ugyanilyen számban bűntettek?

Figyelt kérdés
bűncselekmény, erőszak, kozbiztonság

2013. aug. 16. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
10%

Régen is voltak, de most különösen nyomják mert a média többnyire baloldali és most a táskatolvajtól a bankrablóig mindent bemutatnak,hogy lásd milyen szar a közbiztonság.

Szerintem nem javult a közbiztonság, de nem is romlott.

2013. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

Én személy szerint nem tudok erről érdemben nyilatkozni.

Erről inkább Péntek Lászlót és Sztojka Ivánt kellene megkérdezni.

2013. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem sem javult a közbiztonság, de nem is romlott.


Abban azonban nem értek egyet az előző válaszolóval, hogy a kereskedelmi TV-k balosak lennének, sőt sztem. mindig arrafelé ,,nyalnak", amilyen kormány van épp hatalmon. És azért raknak be annyi bűnesetet, hogy ne kelljen beszélniük a politikáról, mert ezzel elárulnák a kormányt, és azt semmikép sem néznék jó szemmel.

2013. aug. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-as


Te bizonyára még egy híradót sem láttál az RTL-től...ők már-már szélső baloldaliak, erősen Bajnai pártiak, Orbánt a reklámadó felvetése miatt végleg megutálták, szóval...hogy nyalnak e nekik?Hát én még apró jelét sem láttam ennek.

2013. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sz*r.
2013. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igazán változott, évekkel ezelőtt is rengeteg bűncselekmény volt, csak a média nem számolt be mindenről.

Viszont a rendszerváltás után valószínű romlott a helyzet, mivel sokan elvesztették a munkájukat és megjelentek a jogvédők, sokan azt hiszik bármit megtehetnek.


Azzal viszont a szakértők is egyetértenek, hogy a bűnözők egyre brutálisabbá válnak. Régen azért nem volt ilyen gyakori, hogy védtelen időseket agyonvernek, fiatal kamaszok agyonverik/leszúrják egymást, cigányok magyar nőket erőszakolnak, bankokban emberekre lőnek, pénzszállító autók fegyveres rablása.

A kábítószer maffia is viszonylag új jelenség Magyarországon, de még szerencsére nem olyan elterjedtek, erősek, mint az USA-ban, Mexikóban.

2013. aug. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én annyit tudok hozzászólni, hogy a VIII. kerületben lakok és az elmúlt 13 évben itt azt tapasztalom hogy egyre csak romlott. Nem túlzás azt mondani hogy évről évre rosszabb. Amikor ideköltöztünk akkor is azt mondtam hogy szörnyű. Most meg már visszasírnám azt az állapotot ha lehetne...
2013. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mi környékünkön katasztrófális lett mióta a cigányokat ideköltöztették a bérlakásokba. Éjjel már sétálni is veszélyes, pedig jó környék volt ez.
2013. aug. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!