Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha sétálok az utcán és megláto...

Ha sétálok az utcán és meglátok egy autót teljesen leengedett ablakkal mi a teendő?

Figyelt kérdés
Hívjam a rendőrséget, vagy mit csináljak, mint kedves ember(magyarul nem akarom ellopni a kocsit, vagy hagyni hogy más ellopja)

2013. aug. 22. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Szard le én azt mondom.

Ha úgy otthagyta a tulaj akkor meg is érdemli,hogy meglopják, vagy csak a közelben van és hamarosan visszatér, nem éri meg vele foglalkozni.

2013. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 EagleHUN ***** válasza:
77%
Ha ráérsz te is várhatsz mellette csak aztán nehogy rád hívja ki valaki. Szóval lehet jobb ha hívod. Esetleg ha egy üzlet előtt van közvetlenül akkor bemehetsz előtte érdeklődni az üzletbe hogy kié a kocsi.
2013. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Nincs teendő.
2013. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Xard le. Ha te hagyod lehúzva,úgyis kipakolnak.
2013. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Elméletben nem hagyható úgy az autó mert a bűncselekményre felbujtás is büntetendő. De szerintem a mai közállapotokat figyelembe véve nem kell semmit sem csinálni. Ha nagyon rendes akarsz lenni rászólsz a rendőrökre de nem lennék meglepve ha elhajtanának a búsba. Sajnos.
2013. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Te lehet rendes akarsz lenni, de a tulaj nem biztos, hogy annak venné. Engem pl marhamód idegesítene, ha visszatérve autómhoz, azért b*szogatnának a rendőrök, mert lehúzva hagytam az ablakom... így is túl sok dologba kötnek bele. Szóval ez esetben egyáltalán nem köszönném meg neked, hanem mondanám, hogy foglalkozz a saját dolgoddal. És szerintem ezt is kéne tenned, ne foglalkozz vele.
2013. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8%
Ha látsz benne értéket, és eléred, vedd ki
2013. aug. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Attól, hogy le van engedve az ablaka, még nem lehet elvinni. Mégis, mivel indítanák be? Ilyen alapon az összes cabriót azonnal lenyúlnák.
2013. aug. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!