Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mienk lehet a haz?

Mienk lehet a haz?

Figyelt kérdés
Nagymamam nemreg halt meg,s volt egy haza amit az allam adott neki,egyszer el akartak adni de akkor nem votl penze,azota eleg sok ev eltelt s a meg a halala elott leadtunk egy kerest ,hogy megvehesse a hazat,de valasz masodszorra sem kaptunk.Nekunk a nevunkon jelenleg nincsen lakas es a csaladban neveloapam pedig nem kapott meg hazat az allamtol.megnyerhetnenek a pert? es erdemes pert benyujtani?

2013. aug. 23. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
jó is annak aki az államtól kap házat
2013. aug. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Mi arra hogy tiétek legyen egy olyan ház ami nem a tiétek?????..

Gratulálok!!

2013. aug. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Csak én vagyok olyan barom hogy nem követelőzök ingyen lakásért, hanem még egyenesen házért?

Vagy valakiknek csak úgy osztogatják az ilyesmit, és csak én vagyok olyan hülye hogy albérletben lakom?

2013. aug. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az embereknek úgy lesz házuk, hogy megdolgoznak érte.

megkeresik a rávalót.


Lehet, hogy ez nektek újdonság,

nem kéne mindig a sült galambot várni.


hogy is akarnál valamit perelni, ami nem a tiétek.

Max. az jöhet szóba, hogyha eladják, és nektek van is rá pénzetek, akkor van-e elővásárlási jogotok bérkőként.

Egyáltalán, bérlők vagytok ? Vagy jogcím nélkül használjátok?

2013. aug. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!