Törvényileg meg lehet tartani egy parlamenti választást és legitim lesz a kormány, ha egy ellenzéki párt sem indul?




válasza:Elvileg igen.
Bár a történelmi példák hasonlóra nem sok jót ígérnek.




válasza:



válasza:szabad országban vagyunk
meg tehetik, és?
akkor meg nem panaszkodhatnának, hogy itt diktatúra van, mert csak egy párt van bent, hisz ők döntöttek úgy, hogy nem indulnak
Kapcsolódó kérdések:
Évekkel ezelőtt rohogtek a markukba h milyen jól hozza jutottak a hitelhez, vettek fel mindenre, csomót elvertek butasagra is, most meg megy a sírás.
A Btk. szerint megvédhetem magam, a családom, a magántulajdonom, de csak olyan eszközzel, ami élet kioltására alkalmatlan. Ezek mik? Gyakorlatilag bármivel ki lehet. Szóval a Btk. szerint ezek milyen eszközök lehetnek akkor?
Ahhoz képest még mindig túl népszerű hogy sok rosszat tettek az országgal, és még sokan arulok is. Miért nem támogatják inkább a fideszt vagy a jobbikot, esetleg az E2014et?
A politikusok nevéhez akár felsorolással. Laikus szemmel: tényleg ennyire rossz a politikai irányítás Magyarországon ahogy mondják? Milyen a gazdaságunk, milyen irányba terelődik, mik voltak a pozitív és negatív lépések, és mire számíthatunk a jövőben? (Ha tudnátok...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




