Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A külföldön elő magyarok...

A külföldön elő magyarok választási jogáról szeretnem kérdezni hogy elektronikus úton hogyan jegyeztethetnem elő magam?

Figyelt kérdés

Meg van adva a honlap cím ami a kov. www.inv.hu

Csakhogy én sehol sem találom hogy hol lehet "névjegyzékbe vételi kérelem"kitölteni.

Ha esetleg tudja valaki hogy mennyi a postai költség ha postai úton akarom eljuttatni a kérelmet Szatmárnémetiből ?



2013. aug. 26. 15:52
 1/7 A kérdező kommentje:
A 2014 Magyarországi választásokról van szó!
2013. aug. 26. 16:07
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Te miért akarsz szavazni arról hogy nálunk ki legyen a fejes??? Már ne is haragudj, de anniyra kiváncsi vagyok rá hogy mi visz rá vkit arra hogy szavazzon egy olyan ország életéről amihez semmi köze, mert nem itt él??!!

Azzal tisztában vagyok h a mostani kormány pont ezért adta a szavazati jogokat, hogy ő nyerjen megint 2014ben, de ezzel nem!!

2013. szept. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az érdekek ! Tudod manapság ez a fő célpont!
2013. szept. 16. 23:36
 4/7 anonim ***** válasza:

És miét érdeked, h a mi országunk életéről szavazz??

Köszi ha ezt is megirod.

2013. szept. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak had öljön a kíváncsiság!
2013. szept. 17. 16:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Primitiv bunko......lesz ez még igy se. Remélem nem kapsz vàlaszt....
2013. szept. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mar elő vagyok jegyezve !
2013. szept. 17. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!