Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Iskolának joga van erre a...

Iskolának joga van erre a pluszba bevezetett Iskolai sportköri fogalkoztatásra vagy mire pénzt szedni? Félévente 1000 Ft-ot?

Figyelt kérdés
Ezt a retkes Fidesz vezette be, a tiszteletdíjukból kéne fogni, nem a szlőket terhelni még ezzel is. Hittan meg erkölcstan. Pff. Ilyen erkölcstelen genetikai hulladékok találnak ki ilyeneket? Hát pukkadjanak meg. Na de a lényeg, hogy erre szedhet az iskola pénzt? És hol érdemes jelenteni, ha nem? Én nem szeretem azokat az órákat, amúgy sportolok, lovagolok, biciklizek, stb. Ez csak szimpla szo.atás. Ott lenni, a tanár nemtud fegyelmet tartani se, mert olyan sok a birka gyerek, egész órán faltól falig rugdossák a labdát, mert hú de nagymenők...
2013. szept. 2. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg azt állítják, h ingyenes az oktatás, addig nincs. Egyébként sem az, mert pl. sokaknak az iskolába való eljutás is pénzbe kerül.
2013. szept. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És hol lehet ezt névtelenül jelenteni?
2013. szept. 3. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Sehol, szarnak rá.
2013. szept. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd, hogy ez mostani találmány. Én emlékszem, 15 évvel ezelőtt is szedtek az iskolák pénzeket, pl. tisztasági hozzájárulás gyanánt.


Szóval csak annyi változott, hogy azóta a magyar megtanulta, hogy politizálni mindig mindennek a kapcsán lehet, csak szidnia kell a kormányt vagy az előző kormányt, és akkor mindig igaza van, pont.

2013. szept. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!