Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bajba kerülhetek, ha olyan...

Bajba kerülhetek, ha olyan dolgokról olvasok/keresgélek az interneten, ami illegális?

Figyelt kérdés

Kutatás céljából szeretnék utánanézni néhány dolognak a neten, de még rákeresni sem nagyon merek, tudván milyen könnyen bajba keveredik az ember ilyenek miatt.

Olyan kényes témákról van szó sajnos, mint droghasználat,

pedofília, gyermekprostitúció, stb...

Belegondolva, hogy vannak emberek akik aktívan részt vesznek az ilyen jellegű cselekményekben a való életben, elég illogikusnak tűnik, hogy engem elővegyenek azért, mert pusztán rájuk keresek és elolvasok róluk egy-két cikket vagy fórumot, de manapság már sosem lehet tudni.

Persze lehet, csak én vagyok ennyire paranoiás.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. szept. 4. 20:02
 1/6 anonim válasza:
Ha nem vagy híres, fontos ember, akkor senki nem fog vele foglalkozni.
2013. szept. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te mocskos drogos pedofil gyerekfuttató!

Szólok a rendőrségnek.

2013. szept. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: köszönöm, szerencsére nem vagyok sem híres, sem ismert.


Második válaszoló: jaj ne, még viccnek is rossz. Csak növeled itt a paranoiámat. :)

2013. szept. 4. 20:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Vicces vagy apám. A gugli máris tudja, mi érdekel :)

[link]

2013. szept. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, ezeket pár éve logolni kénytelenek a szolgáltatók, és rendőrségi ügy kapcsán átadni a hatóságoknak. Az ilyen illegális tartalmak utáni kutatás nem a polgárok feladata. Ha ilyenbe botlasz "véletlenül", jelentsd a szolgáltató fele vagy a rendőrség fele, így le vagy védve. A gyerekkereskedelem, és pedofília tartalmak az utóbbi években kiemelt helyet kaptak, azzal csak nagyon óvatosan, pláne a képi megjelenítésekkel. Vannak objektív cikkek nagyobb külföldi hírportálokon a témában, ott keresgélhetsz.

A droghasználatot szerintem a kutya nem nézi, a másik húzós még a terrorizmus, fegyverkereskedelem. Na itt ugyanaz van. Még a közelébe se menj, keresésekkel se, mert nehéz lesz kimagyarázni.

2013. szept. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Beleejtem ide is a népnevelő legyecskémet: ha mégis találsz ilyen-olyan tartalmat, semmiképpen se jelentsd sehová. Ezt olvasd el és láthatod, a rendőrségnek préda kell, a "bejelentő" meg tökéletes balek, hisz senkinek sincs tiszta gépe:

[link]

2013. szept. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!