Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Csak a karrieristák mennek ki...

Csak a karrieristák mennek ki külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés

Vagy már nem fontos az, hogy magyarországon élünk, és szeretünk is itt élni?


Én, ha havi 30 ezer forintból élnék itt, akkor sem mennék ki külföldre dolgozni. Valakinek magyarországon is maradni kell. Plussz külföldön nagyobb veszély vár az emberekre. Cunami, terrortámadás, vírus támadás, stb...



2013. szept. 9. 18:06
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%

"Én, ha havi 30 ezer forintból élnék itt, akkor sem mennék ki külföldre dolgozni."


Majd errol a kerdesrol akkor beszelgetunk ha valoban 30ezer forintbol fogsz elni. Meglatjuk, valtozik-e a velemenyed.

2013. szept. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki karrierért megy ki, de ők vannak kevesebben. A többség pedig azért, mert itthon nem tud megélni.

Semmivel sem veszélyesebb külföldön, mint itthon. Sőt, ott még a közbiztonság is sokkal jobb, és az emberek is rendesebbek.

Azért próbálj csak egy hónapig megélni 30.000.- Ft-ból!

2013. szept. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
89%

"Én, ha havi 30 ezer forintból élnék itt, akkor sem mennék ki külföldre dolgozni."


Élvezd az éhhalált.

2013. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig lehet én is MO-n szeretnék maradni. Csak sajnos puszta hazaszeretetből és nemzeti érzelemből nem fogok jól laki. Pláne a jövőbeli szakma amit végezni szeretnék magyarországon nem valami keresett.


U.I. Azért kicsit korrigáljunk azon a 30.000-en :D

2013. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%

"Csak a karrieristák mennek ki külföldre dolgozni?"


Nem, bár nyilván köztük többen. Van akinek egyszerűen megtetszik egy másik ország, és azért megy. Vagy megismer egy külföldit, akivel egymásba esnek. Vagy a vállalat, ahol dolgozik áthelyezi. Milliónyi ok. Tapasztalatom alapján, akik nagyhangon siránkoznak, hogy úgy elmennek, mint a huzat, azok nem veszik rá magukat soha.


"Vagy már nem fontos az, hogy magyarországon élünk, és szeretünk is itt élni?"


Mi ez a királyi többes? Ha te szeretsz itt élni, az oké, de nem várhatod el, hogy mindenki így gondolja.

2013. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

Ha egyedül vagy, nem tartasz feleséget, barátnőt, sokkal könnyebb, rengeteg pénzt megspórolsz. És ez így van. Villanyszámla minusz, ami a médiában van az borzasztó. Nem kell áram. Áram nélkül is lehet élni.


Múltkor számoltam ki, hogy 30 ezerből simán meg tudnék élni.


Nem kell sem iphon, sem márkás 30 ezer forintos cipő.

2013. szept. 9. 18:21
 7/48 A kérdező kommentje:
Kuka, víz számla tökéletesen kijön belőle. Szűkebbre veszem az élelmiszer vásárlást. Kirándulni nem megyek, eddig sem voltam. Tökéletesen elvagyok, van kutyám, vele foglalkozom. És megadja ezt az örömöt, mint az iphon, okostelefon, márkás ruha, Thaiföldi nyaralás egyben.
2013. szept. 9. 18:24
 8/48 A kérdező kommentje:
Emellett nem járok bulizni, nem költök hetente 10-20 ezer forintot italra.
2013. szept. 9. 18:25
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Mar ne is haragudj de amit itt most korulirtal azt en nem hivom "elet"-nek.
2013. szept. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
Tehát aki a vegetálásnál többet akar, az karrierista. Ok.
2013. szept. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!