Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bolti lopás most mi lesz?

Bolti lopás most mi lesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy kinai áruházban tetszett egy buksza és kivittem és becsipogott mondták hogy áljak meg meg minden ,de elfutottam ,és a barátommal voltam utána találkoztam vele és mondta hogy felvetttek kamerája visszatudják pörgetni és szolnak arendörségre vigyem vissza,(3500ft),és vissza vittettem a barátommal meg csatlakozott még egy és visszavitték és azt mondták nekik hogy a köszi, a kamera vissza pörgethető szóval nem tudni hogy mi lesz belőlle ,szóval mit kaphatok,elvileg fel se jelenthetnek mivel vissza vitem ..bocs a helyesírásért.

2013. szept. 20. 12:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%

Minden lopás feljelentést von maga után, főleg egy kínainál..na ők nem ismernek bocsánatot.


ejnye bejnye..kb ennyi. De a jövőben ne lopkodj.

2013. szept. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
de hogyan jelentenek fel a nevemet se tudják :D ? ez kérdés
2013. szept. 20. 13:04
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Semmi nem lesz, mert akkor rendőrt hívtak volna, rögzítették volna az adatokat meg stb.

Az viszont rohadt szánalmas, hogy ahhoz van pofád, hogy ellopj egy tárcát, de utána meg sunnyogsz.

Mit szólnál, hozzá, ha valaki jól pofán verne, mert neki meg az tetszik?

2013. szept. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

hiába vitted vissza, attól még lopás


viszont elképzelhető, hogy nem foglalkoznak vele, ne múljon vele az idejük most, hogy megtérült a kár

2013. szept. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
huha :D jólvan ,de benne vagyok a nyilvántartásba visszanyomozzák ez miadt a nevemet ? a kamera felvett elvileg ?
2013. szept. 20. 13:06
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
szép előéleted lehet ... ha felvett a kamera, akkor kell lenni valakinek aki beazonosít róla ... az pedig nem egyszerű dolog
2013. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
hát jah,meg ilyenért :/ amikor a kár megtérült .
2013. szept. 20. 13:41
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
azért gondolkozz el kicsit, mert baj van a hozzáállásoddal a világhoz
2013. szept. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Igazából nem kell ahhoz rendőrt hívni hogy rögtön elővegyenek. Létezik azonosítás is egyéb, szóval inkább magadon változtass mert elég sz@r vagy.
2013. szept. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
értem fiuk :D de majd elővesznek egy olyan dolog miadt mert csipogoott a kapu de semmi nem tünt el :D
2013. szept. 20. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!