Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elegendő ez a feljelenteshez?

Elegendő ez a feljelenteshez?

Figyelt kérdés

X ember hirdetèsère emailban jelentkeztem hogy elválallna egy adott munkát xx összegèrt az illető igent mondot kèrdeztem hogy tud e számlát adni azt ìrta nem Másnap ìrta emailba ès a fòrumon hogy nem aktuális a munka

A levelezèsünk felkerült a fòrumra èn tettem fel

Elegendő bizonyìtèk ez hogy megbüntessèk? Mennyi az esèlye ha vizsgálodnak?

A munka köztünk nem jött lètre nem fizettem neki ès ìgy ő sem adott számlát. Vagy a hirdetès is elegendő bizonyìtèk?



2013. szept. 22. 21:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

"X ember hirdetèsère emailban jelentkeztem hogy elválallna egy adott munkát xx összegèrt az illető igent mondot kèrdeztem hogy tud e számlát adni azt ìrta nem Másnap ìrta emailba ès a fòrumon hogy nem aktuális a munka"


Semmi értelme a feljelentésnek! Munkavégzés/fizetés nem történt. A hirdetés meg munkavállalásról szólt, -ha jól értem a kérdést, bár az első sor kicsit zavaros!

2013. szept. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
az oldalán vannak kèpek esetleg azzal tudom bizonyìtani hogy illegálisan dolgozik?
2013. szept. 22. 21:29
 3/28 A kérdező kommentje:
ha lenyilatkozom több emberrel hogy vállalta a munkát csak nem adott számlát?
2013. szept. 22. 21:31
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy ott nem adott számlát?

Illetve egyáltalán miért foglalkozol ezzel?

Nem vállalta el a munkát és nem fizettél neki, akkor mi a gondod?

2013. szept. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Ha fel jelented simán téged is megbüntethetnek, mert az illető beleegyezése nélkül raktad fel.
2013. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
na de ha más nèven vagy nèv nèlkül jelentettem fel? Mert nem ad számlát ès èn ezt állìtom másokkal együtt!
2013. szept. 22. 21:57
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Fel kel jelenteni.

De vajon mért nem ad számlát?

csak annyi hogy +27százalékot fizetsz, ahhoz képest, amit mondott

meg +42 százalékot, hogy abból befizethesse az munka adóját, meg az sztk-ját.

Tehát felfele kell alkudnod, ha becsületes akarsz lenni.

2013. szept. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

téged ez miért zavar ennyire?

Nem adott számlát, pedig neked kellett volna, így nem jött össze az üzlet, majd keresel mást...

Nyilván ő is ad számlát, ha eleget fizetsz neki...

2013. szept. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

mert adòcsalò nem?

meg is tettem nav vizsgálòdik mennyi az esèlye hogy megbüntetik? helyes hogy feljelentettem? (gyeses anyukáròl van szò)

2013. szept. 22. 22:15
 10/28 A kérdező kommentje:

legalább is ugy tudom

amùgy szerintetek ez elegendő bizonyìtèk hogy megbüntessèk többen tanuskodunk ellene de ő mindent megcáfol van bizonyìtèka több is.

2013. szept. 22. 22:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!