Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jelentsem fel a rendőrségen...

Jelentsem fel a rendőrségen zaklatásért?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal az interneten.Személyesen is találkoztunk,de rájöttem hogy nem szeretnék tőle semmit,erre ő zaklató üzeneteket küld.Én nem ígértem neki semmit se nem értem,hogy miért csinálja.

Kérlek,segítsetek mi a teendő?

23N



2013. szept. 23. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg elég ,hogyha tartod a távolságot,nem reagálsz,nem válaszolsz,

-aztán szép lassan ez is lekopik,

2013. szept. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi!

Szerencsére nem tudja,hogy hol lakom,de azt írta hogy ,

még találkozunk.

2013. szept. 23. 12:29
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

23 évesen még nem sikerült egy ilyen hétköznapi eseményre megoldást találnod?


Megírod neki, hogy bocs, nem szeretnék veled többet beszélni és utána letiltod a p icsába.


Rendőrség, meg feljelentés, az...

2013. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg megvan a lehetőség arra, hogy letiltsd, addig nem tehetsz feljelentést, továbbá ez nem meríti ki a zaklatás tényállását. Szépen letiltod, és volt-nincs virtuális ismerős...
2013. szept. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindig vannak értetlen emberek. Ezeket, ahogy írták meg kell tanulni kezelni és persze azért is van a letilt gomb. Mennyire volt zaklató? Csak ilyen: nem értem miért nem válaszolsz, mi a bajod velem? vagy: na egyszer megtalállak és akkor..., remélem, hogy megdöglesz...blablabla.
2013. szept. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kicsit szégyellem, de én is ilyen voltam. Megtetszett egy lány, és hívtam 4-5 naponta, nem vette fel, talán 1x beszéltünk hosszabban, aztán kb az 5. fel nem vétel után mérgemben hívtam 3x, utána leszálltam.

Mert idegesíti azért csinálja. Ne vedd fel, megunja. Az elején azt hittem, azért nem veszi fel, mert suliban van, utána jöttem rá, h leszar.


Amúgy milyen üziket küld? És megmondtad, h nem szeretnél többet?

2014. jan. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek,aki írt.

Utolsó,te legalább beláttad és a lányt is békén hagytad.

update: egyszer-egyszer felhív,de én nem veszem fel.Remélem felfogja...

2014. jan. 9. 00:00
 8/8 anonim ***** válasza:
na sikerult lerazni??
2019. ápr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!