Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van bármi akadalya annnak ha...

Van bármi akadalya annnak ha feltöltök egy haborus bunos fenykepet pl a facebookra?

Figyelt kérdés

Elégge erdekel a masodik vh es mostanaba tobb fenykepet osztottam meg amin pl hitler is szerepelt.

pl: [link]


Csak olyanokat tettem fel amin semmilyen tiltott jelkep nem szerepel,mint ahogy ezen a kepen se. Jogilag van benne kivetni valo?


2013. szept. 23. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem , nem tiltott.

Nincs benne jogilag kivetnivaló.


Bár , szerintem a facebook nem erre való...

2013. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jogi akadálya szerintem nincs. Csak előismerettel lehet megállapítani, hogy a te általad linkelt képen ki látható. Viszont a közösségi oldal az nagy nyilvánosságnak számít így tiltott jelképet nem tölthetsz fel mást igen.


De megkérdezheted a facebooktól is valamilyen módon (support) ők biztos tudnak rá bővebb választ adni.

2013. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. szept. 23. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!