Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ittas verekedésért mit lehet...

Ittas verekedésért mit lehet kapni ha nem emlékszem rá?

Figyelt kérdés
Buliztunk elhagytam a cuccom, bementem érte a rendőrségre és akkor mondták hogy az ügyem a kollégánál van én meg néztem hogy mivan.. és kérdezte a rendőr hogy én voltam a pofozkodó mondtam hogy nem emlékszem ilyenre.. lehet hogy az alkohol miatt eshetett ki vagy meg sem történt de ha mégis ezért mit lehet kapni? 18 már múltam de még csak büntetni is 1x büntettek világításért semmi egyéb.. szerintetek?
2013. szept. 24. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen az alkoholos befolyás minden alól felment. A magyar törvények már csak ilyenek...
2013. szept. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen sérüléseket okoztál, illetve te kezdted-e a verekedést vagy sem. Szerintem garázdaságért indulhatott az eljárás az pedig csak vétség. Több mint valószínű a pénzbüntetés, főleg ha első eset. Egyébként az ittas állapot súlyosító körülmény, és az hogy nem emlékszel rá nem mentesít a következmények alól.
2013. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ittas állapot nem mentesítő (hacsak nem erőszakkal itattak le), de nem is súlyosbító körülmény. (Legalább is nem nevesített, de egyedi mérlegelésben nyilván nem lesz jó pont.)
2013. szept. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!