Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A bűnözőknek mért vannak...

A bűnözőknek mért vannak jogai? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most nem olyanra gondolok aki mondjuk lopott vagy ilyen "kis" dolgokat csinált, ha nem a szándékos gyilkosságra. Az ilyeneknek mért vannak jogai és mért nem lehet őket kivégezni, mért nincsen halálbüntetés? Mért nem lehet az ilyet egyből az utcán fejbelőni és szevasz. Szita Bence gyilkosaira ugye még emlékszünk? Ő velük is azt kellett volna tenni.

2013. okt. 10. 17:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Egyetértek, aki megöl egy embert, annak nincs joga élni. Életért életet.
2013. okt. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha!!Lepénzelek 10 tanút,hogy mondják azt, te voltál akit láttak. Persze én öltem,de nekem van pénzem akkor mit szólnál??Mire kiderülne az igazság az már késő lenne.
2013. okt. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%

Életért életet.

A jogos védelmi helyzet??De akkor már, a verést is veréssel büntetnéd?

2013. okt. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Mert Fidesz kormány van. A Fidesz támogatja a bűnözést.
2013. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%

2.

Te annyira hülye vagy, h az már fáj.

Ha el akarnak valakit tüntetni akkor a piros lámpánál agyon lövik mint Fenyőt.

200 ezer forintért bármelyik ukrán bevállalja.

Ezzel szemben honnan szedsz 10 tanút, aki évekig fog neked a bíróságra járkálni??

Főleg, úgy h benne van a pakliban h azt mondja, h vagy duplát fizetsz vagy köp???

Rá is hívsz 10 tanút??

Egyébként bőven elég lenne a visszaesőkre kiterjeszteni, most magyarázzátok már meg, h a Whiskysről is bármikor kiderülhet, h nem ő követte el a rablásokat.

Gyerekek vagytok még ti ehhez!

2013. okt. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ehhez a kormánynak semmi köze. Nem szeretem a fityeszt, de amióta porondon vannak csak szigorítottak és jó irányba. Tehát csak a régi gyenge örvényeket erősítették.


Elég jó törvényeket hoztak amely az átlagos közfelháborodást vagy megbotránkozást keltő cselekményekre irányultak. pl. a 3 csapás törvénye. Aki sokat bűnöz az sokat is üljön. Most majd következik az előzetesek szigorítása, stb

A régebbi időkre tekintettel pedig a 2006-os csürhékre a "jogszerű intézkedéssel szembeni engedetlenség" -et.


Mindegy, hogy milyen súlyú bűncselekményt követett el valaki. Innen kezdve legyen gyanúsított, terhelt vagy vádlott ugyanazok a jogaik vannak.


A sok jogvédő kiharcolta.


Sokan jelentgetik fel minden hülyeség miatt a rendőröket, köztereseket állami dolgozókat stb., mert ugye az átlag embernek mindehhez joga van. Csak arra már senki nem gondol, hogy a sok jogvédés mögött az így "gyanúsított" közteres, rendőr stb akikre éppen valamit kitalálnak a túloldalra esik és mindjárt több joga lesz, mint volt.

2013. okt. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Mért nem lehet az ilyet egyből az utcán fejbelőni és szevasz."


Miért az izsáki halálraverés jó volt???? GOndolom nem rajongtál érte mert senki nem mondta a rendőrökre, hogy jól tették .Ezt még a rendőrök is elítélik.


De ha nem egy ilyen embert vertek volna halálra a rendőrök akkor pedig helyeselted volna????

2013. okt. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az Alkotmány mindenkire egyformán vonatkozik.

A másik pedig, a kivégzéssel nem értek egyet. Gondolj bele, mi nagyobb büntetés? Élete végéig bezárva élni, vagy rögtön meghalni. Így is akad, aki felköti inkább magát. Kívülröl nézve úgy tűnik, hogy ők ott elvannak. De mondjuk a fegyház azért elég kemény. Reggeltől estig dolgoznak, elég durva hiearhia van bent. Nap mint nap megküzdenek az életbemaradásért. Plusz az egyéb dolgok, amit bent csinálnak egymással. Aki gyereket bántott, molesztált, vagy nőt erőszakolt, stb. azokat kicsinálják bent.

2013. okt. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mert akkor ha valaki nem lenne nekem rokonszenves, fejbelőném az utcán, és azt mondanám, szerintem gyilkos volt. Ha kiderülne, hogy nem az, mondanám, hogy jaaaa, én azt hittem, dehát nem vagyok se nyomozóhatóság, se bíróság, hogy utána tudjak járni.... és hogy akkor miért nem jelentettem föl, és vártam meg, ameddig a hatóság meg a bíróság felderíti az ügyet? Mert az már olyan lenne, mintha a bűnözőknek jogai lennének...
2013. okt. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
8-as. Nem a büntetése a lényeg. Sokkal jobb nekünk is ha az olyanokat kivégezzük. Minek etetnénk élete végéig? Akkor már inkább a kivégzés. Esetleg ha fiatal még akkor kiküldeném dolgozni iskolákon, közterületeken vagy idősek házához akiknek nincs pénzük esetleg fizetni egy új kerítés építését vagy érted. 7-es most nem értelek téged. Kérlek fejtsd ki nekem bővebben mire próbáltál utalni. De én egy szóval se mondtam hogy verjünk mindenkit halomra aki bűnözik. Csak azt mondom hogy aki megöl valakit, vagy brutálisan megkínoz, annak nincs joga az élethez, és a világnak sincsen már rá szüksége. Elvégre ha kap egy életfogytiglant akkor akármilyen rossz körülmények között is van mondhatni ingyen él. Sokaknak még a börtönön kívül sincs arra pénze hogy mindennap főt ételt ehessen. Ne hogy már egy bűnözőt akkor ilyen "csodás" körülmények között tartsunk.
2013. okt. 12. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!