Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a különbség a sima bélyegző...

Mi a különbség a sima bélyegző (vízszintes szövegű), és a körbélyegző között, ha egyszer mindkettőn ugyanaz a szöveg (információ) van. Miért hitelesebb egyik a másiknál a MÁK szerint?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán tudnak az ott dolgozók olvasni és gondolkozni???

2013. okt. 10. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván tudnak olvasni es gondolkodni is, kedves kérdező, nem kell bunkozni. A különbség a forma es ha az előírás az, hogy kerek legyen, akkor kerek kell hogy legyen. Nem a dolgozon múlik, hanem az előíráson.....
2013. okt. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elnézést a stílusért. Tegnap kicsit ingerült voltam, amikor ezt kiírtam. Próbáltam a neten utánanézni, hogy egyáltalán mi a különbség, sajnos kevés sikerrel. A problémával kapcsolatban már két napja kérdezgetjük a ilyen-olyan feletteseket, hogy kérdezzenek utána mit lehet tenni az ügyben, de sajna még semmi érdemi nem történt. Nekem meg közben már kettő igazolást kellett úgy kiadnom, amire nem tudom a szolgálat körpecsétjét tenni, mert olyan nem létezik, csak sima pecsét van. A MÁK meg így nem fogadja el.


Közben még kutakodtam kicsit, és arra a következtetésre jutottam, hogy a körpecséteken címer is van, és ezt hivatalosabbnak tekintik, de olyat sehol nem találtam, hogy csak ezt lehetne elfogadni. A mi szolgálatunknak is lehetne ilyen pecsétje, mert találtam valami leírást erről, hogy kinek lehet címeres pecsétje. Vannak is olyan szolgálatok, ahol ilyen van, nekünk a munkáltató annak idején valamiért viszont csak sima pecsétet csináltatott. Remélem megoldják valahogy ezt a problémát, mert nem a feletteseimet, hanem engem néznek hülyének, amiért olyan igazolást adtam, amit visszadobtak.


A véleményem mindenesetre, hogy nem kellene össze-vissza felesleges törvénymódosításokat kitalálni, ha egyszer valami eddig jól működött, akkor ne azzal foglalkozzanak a törvényhozók, hanem fontosabb dolgokkal.

2013. okt. 11. 06:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi különbség. Mindkettőt kötelesek elfogadni.
2013. okt. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!