Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korától használtá...

Hány hónapos korától használtátok a dönthető háttámlás babakocsi második (tehát nem a teljesen vízszintes) fokozatát?

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
4 hónaposan már néha megemeltem, hogy tudjon nézelődni egy kicsit. Véglegesen kb. 6 hónapos korában maradt abban az állásban a kocsi háttámlája. 8 hónapos kora óta már teljesen felhajtva (sportkocsiként) használjuk. (7,5 hónaposan már ült)
2013. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4 hónapos kora óta. hogy jobban kilásson, de ha elaludt akkor lejjebb tettem. mondjuk nekünk nagyon kicsi a dőlésszöge a vízszintes utáni fokozatnak is. minden babakocsinak más.
2013. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az ötödik hónapot éppen betöltötte, mikor alkalmanként megemeltem neki.
2013. szept. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6 hónaposan néha picit megemeltem a támlát, kb 20 fokos szögben, de nem igazán nézelődött. 8 hónaposan amikor felült, akkor teljesen függőlegesbe állítottam, azt szerette. Amíg nem ül a baba addig nem érdemes terhelni a hátát, főleg ha nem is hisztizik a babakocsiban hogy fel akar ülni.
2013. szept. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!