Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ellopták a táskámat mit tegyek?

Rolap kérdése:

Ellopták a táskámat mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csütörtökön hely szerint Sopronba az alpha parkba/ez egy plaza szerű üzletlánc/az egyik ruhaüzletben ellopták a szürke oldaltáskámat.

Az eset úgy történt hogy volt egy kézműtétem elöttenap és vissza kellett menni csütörtökön. ha már sopronba voltunk beugrottunk az alphaparkba. és mivel rettentően fájt a kezem nemnagyon tudtam koncentrálni és mikor levettem és felakasztottam a táskámat az eggyik szerelvényre véletlenül otthagytam. gyógyszerek voltak benne a fájdalomra és ha jól emlékszem az irataim is a kéztörésről mert amiatt műtöttek. sajnos csak este vettem észre mikor a gyógyszereket kerestem és másnap rögtön felhívtam az üzletet de azt mondták nincs meg. megkérdeztük és azt mondták hogy van kamera de feljelentést kell tennünk ha azokat látni akarjuk mert csak rendőri úton láthatjuk. ha esetleg megtaláljuk a videóban hogy ki vitte el mit tudnék tenni hogy megtudjam ki az? honnan tudnám kiderítteni a nevét?



2013. okt. 14. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a rendőrség dolga de nézd át a kukákat a környéken bár csütörtök rég volt.
2013. okt. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha C típusú emberek voltak akkor hagyd, nem éri meg. ha U típusú emberek voltak akkor már mindegy, ákon-bokron túl vannak.
2013. okt. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj be mielőbb a rendőrségre, hogy megnézzék a kamerát.
2013. okt. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szerintem holnap be is fogok menni mert megint mennem kell viszont kint is van egy kamera ha megvan az autó rendszáma a rendőrök onnantól kezdve hamar megtalálják nem? én legalább is abban reménykedek:( ez a táska nagyon fontos nekem :/
2013. okt. 14. 16:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Meglett (azóta)?
2014. jan. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van aki csak kiveszi a pénzt, a táskát meg eldobja

(nem is találják meg)

2014. jan. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen meglett :)))
2014. febr. 9. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!