Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tegnap megvert az osztálytársa...

Tegnap megvert az osztálytársam feljelentettem mit fog kapni?

Figyelt kérdés

Sziasztok kétszer ütött meg egyszer arcon akkor felszakadt a szám után meg tarkón.

mit kaphat ezért?

gyerek 17éves


2013. okt. 18. 06:53
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Roma a gyerek én 13eves vagyok 8.os
2013. okt. 18. 07:44
 2/19 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy csak valami ejnyebejnyét kap a tetű
2013. okt. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Ő egy ejnyebejnyét kap, te pedig még néhány verést.
2013. okt. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

azt nem tudom, hogy a magyar jog szerint lehet-e ilyen esetben kérni a távoltartásit


egyébként annak ellenére, hogy elképzelhető amit az előző írt jól tetted, hogy feljelentetted

2013. okt. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
4%

Nem hiszem, hogy komolyan megbüntetik, viszont ha ez nem az első eset hogy bántalmaz téged vagy bárkit, akkor komoly bajba is kerülhet.


Azt viszont ezért remélem, hogy nem vagy rasszista. Ha mégis, akkor a verést végül is ki is érdemelted.

2013. okt. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó, te nagyon durván primitív vagy! Azért, mert le merte írni, hogy cigány verte meg, benned egyből az merül fel, hogy rasszista??? Neked egy alapos agymosás kéne, szánalmas vagy!

Nagyon jól tetted, hogy feljelentetted, legalább már lesz róla valami anyag a rendőrségen. Valószínűleg könnyű testi sértést fognak megállapítani és sajnos még nem kap semmit, de talán otthon jól összeverik, amiért már most rendőrségi ügye van és tanul belőle. Vegyél magadnak egy gázsprét és ha mégegyszer próbálkozik, fújd rá az egész flakonnal. Csak megtanulja, hogy így ember nem viselkedik egy társadalomban.

2013. okt. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg ejnye-bejnyét kap. Máskor ne hagyd magad elverni.
2013. okt. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
2013. okt. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Koszonom én nem vagyok rasszista.

ilyenkor meg pénzbírságot se kap?

az a baj,hogy tobben voltak es körbe fogtak es eltudtam futni...

2013. okt. 18. 09:00
 10/19 anonim ***** válasza:
#9 az pont nem baj, hogy el tudtál futni
2013. okt. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!