Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért vannak ennyire pitiáner...

Miért vannak ennyire pitiáner bűnözők?

Figyelt kérdés
Üdv! Még nyáron történt az eset, hogy elmentem egy utcai fesztiválra pár haverommal akik hoztak egy haverjukat. Bemutatkozás stb. Késő délután volt nem volt még hangulat a fesztiválon. Gondoltuk elmegyünk venni valami kaját meg üdítőt. (Alkoholt nem fogyasztottunk.) Be is mentünk egy kisboltba én vettem egy üdítőt meg a többi haverom is, a gyerek akit hoztak kivett egymásfél literes üdítőt a hűtőből. Erre bejött a boltba egy felnőtt férfi aki ideges volt mert sokan voltunk bennt erre ott kiabált, hogy aki nem vásáról mennyen ki. Én és a haverjaim fizettünk a gyerek simán kisétált az üdítővel fizetés nélkül. Szerencsére a boltos nem vette észre mert a végén még tettestárs lettem volna. Miért vannak ilyen pitiáner bűnözők, hogy képesek egy űdítőt elcsórni? A gyerek és én és a haverjaim is magyarok vagyunk. 14-15 évesek vagyunk.

2013. okt. 19. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a mentalitás nagyon gyenge jellemre vall szerintem. De igazából valahonnan ezt látja szerintem, lehet ilyen helyen él vagy a tv-ből (kicsit közhelyes) de van benne valami.

Az is lehet ezzel akart vagánykodni, megmutatja milyen nagy legény.

2013. okt. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
sóherek a bűnözők és nem kedvteleésből bűnöznek -.- Nem gondolod ember+!
2013. okt. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Annyira ismerem a gyereket, hogy nem szegény, se ő, se a szülei szimplán átlagos magyar család. Látni is lehetett rajta, hogy nemegy szakatt gyerek, jó nem lógott aranylánc a nyakába de jól öltözött volt.
2013. okt. 19. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!