Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki ma ünnepli a 18....

ConnectCare kérdése:

Ha valaki ma ünnepli a 18. születésnapját, az hogyan élhet holnap azzal a jogával, hogy dohányterméket árusít, ha már nincs pályázati lehetőség?

Figyelt kérdés

Mikor volt a pályázat, akkor ugye még nem volt joga elindulni rajta.


Ha a mostani koncessziótulajdonosok közül feltételezzük, hogy mindenki végigcsinálja a 20 évét és ezért nem lesz új pályázat, akkor a gyerek 38 éves koráig "passzív" jogról van szó?



2013. okt. 24. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ez most olyan, hogy én torony órát akarok lánccal de sehol nincs eladó akkor nem lesz, majd keres mást.


Dohánytermék árusitásra nem lesz joga attól, hogy 18 elmúlt.

2013. okt. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"hogyan élhet holnap azzal a jogával, hogy dohányterméket árusít"

Alkotmány említi ezt a "jogot" valahol? A prédát leosztották, a többinek kuss.

2013. okt. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most már kezded sejteni, mi a különbség a demokrácia és a diktatúra között? Persze ez csak egy aprócska példa, de minden dolog kicsivel kezdődik.
2013. okt. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az is igazságtalanság, hogy nem utazhattam ott Kolumbusszal a hajón, pedig olyan jó lett volna!


Sokszáz pályázat, földosztás, lehetőség volt már, amin azért nem tudott valaki részt venni, mert még nem született meg... miért éppen ez az egy zavar?


Nincs ilyen alanyi jogod.

2013. okt. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sejtem, mit akarsz kérdezni. Ettől törvénytelen az egész, úgy, ahogy van.
2013. okt. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!