Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elítéltek hamis tanúzásért?...

Elítéltek hamis tanúzásért? Mire számítsak?

Figyelt kérdés

A bíróságon,a bírónő feljelentést indítványozott ellenem amiért nem mondtam egyezőt a rendőrségen tett tanúvallomásommal (rabosítva vagyok,1 megrovásom van)

szerintetek felfüggesztettet kapok vagy mehetek börtönbe de akkor lekapcsolom a testemet a lelkemtől az biztos!

a bírónő a beszélgetés végén azt mondta hogy legyek sokkal körültekintőbb legközelebb. 18 éves vagyok végzős szaktanuló érettségizni is akarok ha nem ítélnek el szóval ha lecsuknak akkor megölöm magam. ennyi valaki írjon választ +-ozok mindenkit! csak Acél komoly emberek írjanak!



2013. nov. 6. 15:58
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Nem fogsz letöltendőt kapni, de valóban legyél sokkal körültekintőbb. Jobb lenne, ha nem is kerülnél a rendőrség látókörébe többet.
2013. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És miért tanúztál hamisan?
2013. nov. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az első! megfogadom a tanácsodat! kis angyal leszek csak ne kapjak letöltendőt!... :(
2013. nov. 6. 16:53
 4/5 anonim ***** válasza:
zigo szagot érzek...
2013. nov. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ezt meg is úszod, a következőbe belefutsz. A véredben van.
2013. nov. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!