Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vipera tartása kocsiban?

Vipera tartása kocsiban?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy közterületen nem lehet nálam, de kocsiban tarthatok?


Ha nem, mennyiben lenne ez veszélyesebb, mint egy méretes villáskulcs?



2013. nov. 8. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom, nekem az ajtó tartórekeszében be van készítve egy 30-as évekbeli bőrrel bevont ólmosbot. Egy kezet el lehet vele törni nagy nehezen és szerencsével, de ölni nem.

A vipera szerintem egy buta félelem és előítélet mint a pitbull kutya, hiszen halálos sérülést egy bankkártyával is okozhatok.

2013. nov. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kovpet ***** válasza:
Kocsiban sem tarthatod, külön ki van emelve a jogszabályban. Villáskulcsod vagy szép nagy elemlámpád lehet.
2013. nov. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Elég vicces. Akkor keresek egy pont passzentos, fél méteres villáskulcsot, elvégre szabad...
2013. nov. 8. 10:19
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem egy samu van a kocsiban...na azért látványban van különbség egy kis bot vagy egy samu között ha bevetés van:)
2013. nov. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egy kellően nagy (hosszú) villáskulcs sajnos túl nehéz ahhoz, hogy elég gyorsan tudd forgatni; ugyanez a gond a nagykalapáccsal is.

Ha már ütőeszközt akarsz, akkor hordj erre alkalmas célszerszámot, tehát gumibotot, vagy viperát.

Viperából csak normális, márkásat vegyél, kínai piaci gagyit ne! Egy edzett acél cseh ESP 12-13000 Ft, és valóban profi cucc.

Itt vannak jó infók: [link]

2013. nov. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Olyan kéne amivel nem követek el szabálysértést.
2013. nov. 9. 20:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél egy nagy Maglite rúdlámpát.
2013. nov. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Viperát nem tarthatsz a kocsiban. Nemelég, hogy megbüntetnek, még fel is jelenthetnek, mert azért elég gyanús dologról van szó...
2013. nov. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mi a gyanús benne? Egyértelműen önvédelmi célból lenne nálam.


Továbbra sem megoldott, hogy a támadó teljesen szabadon, bármilyen fegyvert hord magánál, az áldozat meg törvényszerűen semmit. Persze ezt a támadó is tudja.

2013. nov. 22. 08:18
 10/11 anonim ***** válasza:

"Továbbra sem megoldott, hogy a támadó teljesen szabadon, bármilyen fegyvert hord magánál, az áldozat meg törvényszerűen semmit. Persze ezt a támadó is tudja."


Pontosan ! Mi itt görcsölünk hogy szabálysértés, de a bűnözőket nem izgatja..

2013. nov. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!