Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Postai nyalóka ilyenkor mi van?

Postai nyalóka ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Nem régiben postán kereztül cseréltem egy terméket valakivel rendben feladtam a csomagot ő is feladta meg is érkezett hozzám is és hozzá is én átvettem.Ezzel részemről lezártnak hittem az ügyet, de másnap felhívott hogy nem vette át a csomagot ezért visszajött hozzám én még azt is ki fizettem. ithon van gondoltam nem foglalkozok vele tovább ő volt buta de most fenyeget hogy feljelent kérem nyugtasson meg hogy nem lehet belőle problémám.


Gondolom csalásért nem tud feljelenteni hiszen elküldtem neki a csomagot.a feladószelvény is meg van.meg a csomag is a matricákkal hogy vissza van küldve.



2013. nov. 11. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel lett visszaküldve? Cím elégtelen? Vagy nem kereste? Azért nem mindegy.

Én azt tenném, hogy felajnálanám, hogy fizesse ki az újrapostázást mert te feladtad és ezt bizonyítani is tudod. Ha kifizeti akkor küldd el neki mindenképpen.

Egy ajánlatot tegyél felé a kárpótlásra mert ha eldurvul az ügy, neked felróhatják, hogy nem tettél meg semmit azért, hogy eljusson hozzá a cucc. Az egyszer feladtad nem elég. Ajánld fel neki, postaköltséget utalja el és küldöd is.

2013. nov. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vette át a csomagot(ez azt jelenti hogy volt a postán de nem vette át tudod ki kell fizetni az a kb 3 ezer forinto 5 kb os csomag fölött kb annyi aszt hiszem szerintem sokalta vagy nem tudom de nem vette át akkor is én vagyok a hibás?
2013. nov. 11. 19:59
 3/3 A kérdező kommentje:
bocsi néha beragadnak a billek XD :D
2013. nov. 11. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!