Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A dohányosok jogait miért nem...

A dohányosok jogait miért nem védik?

Figyelt kérdés

Mindenhol csak a nemdohányzók jogait védik, azt megszabják hogy hol gyújthatsz rá az adózott cigarettádból.

Pl. a vonatokon miért kellet megszüntetni a dohányzó kocsikat? aki nem dohányzik az ne üljön oda le.



2013. nov. 12. 00:00
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim válasza:
48%
Miért is járnának jogok olyanoknak, akik csak másokat károsítanak a dohányzásukkal? Inkább örülj, hogy vannak kiszabott helyek, mert én legszívesebben csak a saját lakásodban engedném meg, hogy rágyújts. Ennyi erővel te meg bírd ki, hogy nem gyújtasz rá a vonaton.
2013. nov. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:

na tessék itt egy "nemdohányzó" fasiszta :/

komolyan mondom mintha a hitleri Németországban élnénk...

2013. nov. 12. 00:06
 3/52 A kérdező kommentje:

Az autók kérlek szépen sokkal jobban károsítják az egészségedet mint egy dohányos ember csak tudjál róla...

Mellesleg nem értem mi volt a baj a dohányzó és a nemdohányzó helyekkel

2013. nov. 12. 00:07
 4/52 A kérdező kommentje:

Akkor az autókat vagy a kamionokat amik ontják a füstöt (ami sokkal károsabb mint a dohányfüst) vagy a gyárakat miért nem záratják be?

vagy lakott területen ne közlekedjen autó nem?

a nemdohányzók által hatalmas diszkriminációnak lettek kitéve a dohányosok...

2013. nov. 12. 00:17
 5/52 anonim ***** válasza:
80%

"Az autók kérlek szépen sokkal jobban károsítják az egészségedet mint egy dohányos ember csak tudjál róla... "


A hús előállítása pedig kb. 5-ször annyira szennyezi a környezetet, mint az autók, ráadásul az autóforgalom egy részét is maga a húsipar okozza. Mégsem hiszem, hogy azért hisztizel majd a következő kérdésedben, hogy tiltsák be a húsfogyasztást.

2013. nov. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
ebben igazad van de akkor egy nemdohányzó ember elmegy mellettem az autójával akkor én "passzívan" szívom be a füstjét amitől rákot kapok??? mert ügye nemdohányzó "antiszemiták" ezzel érvelnek...
2013. nov. 12. 00:26
 7/52 A kérdező kommentje:
sőt akkor az autók kitiltását a városokból? elvégre az ember gyalogolni is tud meg ott a tömegközlekedés... a személy autó ami a kényelmedhez kell tisztelt nemdohányzó sokkal károsabb a TE egészségedre is mint ez én elszívott cigim....ennyit erről
2013. nov. 12. 00:29
 8/52 anonim ***** válasza:
54%

fogalmazzunk úgy, hogy a dohányzás engedélyezése már egy külön jog, tehát aki dohányzik az kapott valamit. Aki nem dohányzik, annak is jár cserébe, így lenne egyenlő a helyzet.


Jogod lenne dohányozni és még több jogot kapnál a nemdohányzók hátrányára, nem éreznéd, hogy a mérleg nyelve erősen a dohányosok felé billenne?


A kocsi hasonlat eléggé tipikus, nem változtat semmin se.


A vonat esetében valószínűleg több az olyan utas aki nem dohányfüstös kocsiban akart ülni, a többiben pedig nem volt elég hely. Nekem is volt már olyan régen, hogy odakényszerültem. Egy élmény volt.


Azt mondod, hogy nem kell odaülni, én pedig azt mondom, hogy ha nem tetszik, utazz kocsival!

2013. nov. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Nem baj fordul még a kocka tisztelt nemdohányzó antiszemita társadalom...de ezt ti fogjátok megszívni szó szerint
2013. nov. 12. 00:40
 10/52 anonim ***** válasza:
72%

Mit fenyegetőzöl? Nah és hogy fog megfordulni? Jön a nemdohányzó holokauszt vagy mi?:)


ostoba kérdező.....

2013. nov. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!