Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit gondolsz a trafikokról,...

Mit gondolsz a trafikokról, mennyire lesznek működőképesek, mennyire tartják majd be a tulajdosok a szabályokat, és a dohányosok hogy fognak hozzá viszonyulni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem jó lesz,persze kezdetben még lehetnek nehézségek,de idővel ezek megszűnnek majd.Én örülök annak,hogy 18 év alatt sokkal nehezebb lesz dohányhoz jutni.
2013. júl. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Az eddigiekből kiindulva semennyire nem fognak betartani semmilyen szabályt. Minden sántít a dolog körül, pl mi az, hogy Kazincbarcikán pár 100m-en belül 12 trafik van, abból 10 egy utcában?
2013. júl. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Ahol belenyitottak egymás szájába, ott tuti nem lesznek életképesek.
2013. júl. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
83%
2013. júl. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
86%

4es vagyok


ezt a cikket az elsőnek ajánlanám . Szégyen az egész.

2013. júl. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 ConnectCare ***** válasza:
83%

Szerintem az egész egy erkölcstelen és jogtalan hülyeség, de működőképes lesz (sajnos), a szabályokat be fogják tartani, mert senki nem akarja majd elveszteni a jogot és a legtöbb dohányos tőlük fog vásárolni.


Én sajnos nem dohányzom, de az eddig általam is elítélt csempészek most nálam a támogatottak kategóriájába kerültek, én tőlük vásárolnék és ha látnám, hogy a sarkon megáll egy NAV-os kocsi, figyelmeztetném őket.

2013. júl. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

ez az óvjuk meg a 18 éven aluliakat próbálkozás úgysem fog működni soha, minden fiatalabbnak van olyan ismerőse, aki már nagykorú. odaadja a pénzt, az meg megveszi neki. mi is így csináltuk anno, ha szívózott az eladó, nem kell álszenteskedni :)


az meg, hogy amúgy is kiadják fiatalkorúnak is a cikk alapján, azon csak mosolygok egyet, kb úgy, mint az egész regnáló magyar vezetésen :D

2013. júl. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

Eddig is, ezután is a vásárlók igen nagy hányadát adták a 18 éven aluliak, ha nekik nem adnák el, piact vesztenének így törvényszerű volt, hogy a trafikokban is oda fogják adni.

Ugyanis az a legjobb a dohányiparnak, ha kiskorúakat szoktat rá, mert az fogja a legtöbbidőn át venni a cigit és a legnehezebben leszokni.

Eddig is gané tempó volt, de törvényszerű volt, hogy ezután is így legyen.

2013. júl. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

Községünkben olyan nyert trafik üzemeltetési jogot, akinek a két nagyobb fia 10-12 éves korától rendszeresen, közterületen is dohányzik, a szüleivel együtt is.

Az óvodás fiúkat is láttuk már - persze buszmegállóban, ahol mindenkinek tilos dohányozni - beleszívni bátyjai cigijébe.

2013. júl. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én ma láttam olyan trafikot ahol 1,5 m sor árt. Szóval nagyon is működőképes lesz.
2013. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!