Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » E-mailben (képként) küldött...

E-mailben (képként) küldött és kinyomtatott meghatalmazás hivatalosnak (érvényesnek) számít e egy társasházi közgyűlésen?

Figyelt kérdés
Vagy el kell küldenie a közös képviselőnek is?

2013. nov. 14. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. (Szerintem csak az eredeti, kézzel aláírt papír az érvényes. Szerintem ilyen emailos ie-ode küldözgetett meghatlamazás nem érvényes.)
2013. nov. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha hitelesen alá van írva, miért ne lenne érvényes? Az e-mail minden szempontból megfelel a hivatalos kívánalmaknak.


Az elküldött e-mail ugyanúgy hivatalos megkeresésnek számít, stb.

2013. nov. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem véleményeket kell hangoztatni, hanem meg kell kérdezni a közös képviselőtől, elfogadja-e, illetve mit fogad el. Akár e-mailban.
2013. nov. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2


Igen szerintem is mivel az emailben küldött megrendelő is hivatalos

2013. nov. 14. 09:39
 5/6 A kérdező kommentje:

#3


a közös képviselők nem ismerik teljes körűen a jogszabályokat. A miénk sem. Ez már többször kiderült. Nem arra vagyok kíváncsi hogy mi erről a közös képviselő véleménye, hanem arra hogy mihez van jogom...

2013. nov. 14. 09:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi van aláírva? Ez egy fénykép (egy jpg fájl). Egy bescannelt meghatalmazás. Nyílván a megán a korábban bescannelt meghatalmazáson van aláírás, de az már így kép fájlként érvénytelen. Mit nem lehet érteni azon, hogy eredeti kell. Eredeti az ami szépen kézzel (vagy géppel) ki lett töltve az alján meg tollal alá lett írva. Ennek a bescannelt jpg formátuma nem eredeti. Még akkor se ha ezt később kinyomtatják.
2013. nov. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!