Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az személyiség jog megsértése...

Az személyiség jog megsértése ha elküldök egy képet barátomnak üzenetben?

Figyelt kérdés

tehát van egy lány, akit ki szoktunk nevetni mert hülyeségeket csinál meg ilyesmi.Egyik képét akartam elküldeni az ismerősömnek de nem tudtam mert linket kellet beilleszteni és telefonról voltam a facebook messengerbe.

és ezért csináltam képet úgy hogy a képernyő fényképezés( lefényképezi a telefon ami a képernyőn van) és ezt elküldtem haveromnak. és ma reggel még tudtam vele beszélni és most ezt írja ki az FB Önnek nincs jogosultsága beszélgetni ezzel a személlyel.


tehát ő nem osztottam meg a képet meg ilyesmi, hogy mindenki lássa csak mi 2-en láttuk.

Lehet, hogy a facebook ezt olvassta/nézte és most valami komolyabb ügy is következhet?



2013. nov. 14. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a képküldéshez. Biztos, hogy be vagy jelentkezve, nem léptél ki valamiért, csak az utolsó képernyő maradt ott? Esetleg valami facebook alkalmi hiba lehet, szokott ilyeneket csinálni. A FB mellesleg nem nézeget semmit, a visszaélésekkel akkor foglalkozik, ha azokat valaki jelenti. De mivel a képet csak te és a barátod láttátok, nem volt, aki jelentette volna.
2013. nov. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Ha már így felmerült benned, hogy lehet, hogy nem szabad csinálni, talán továbbgondolhatnád, hogy illik-e vagy hogy megbántasz-e másokat vele.


Csak egy gondolat volt...esetleg elképzeled, hogy a te képedet küldi át valaki, hogy egy jót nevessen.


Ne bántsátok egymást, úgyis lesz elég baj az életben, a szándékosság nélkül is.

2013. nov. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azóta változott valami?

Mással tudsz beszélgetni?

Lehet letiltott, ki tudja mi volt még a képernyőn (amire nem is gondoltál) és megsértődött valamin.

2013. nov. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel az érintett nem járult hozzá, így igen, megsértetted a személyhez fűződő jogait.
2013. nov. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kiderült hogy mégiscsak az a f#sz tiltott le:D és még ki is röhögött hogy halálra izgultam magam.

Máskor előbb gondolkozom mielött cselekszem.

2013. nov. 15. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!