Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 15 éves vagyok és 30 éves...

15 éves vagyok és 30 éves férfit szeretek! Büntetendő ha felvállaljuk? 15/L

Figyelt kérdés
Titokba vagyunk, ha ez kiderül büntetendő úgy is ha mind ketten akarjuk?
2013. nov. 23. 19:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Legalább családos férfi?
2013. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%

Ha egy 30-as férfi kislányokkal kezd, az azt jelenti, hogy nem mer/tud érett, felnőtt nővel kezdeni, vagy pedig abszolút esélytelen náluk.

Az is lehet, hogy az ágyban egy nulla, de ezt egy 15 éves kislány nem tudja, mert nincs összehasonlítási alapja.


Te is inkább Barbie babáznál még...

2013. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
57%

nem büntetendő a mai jogszabályok szerint, de arra kíváncsi lennék, hogy mit lát benned egy 30éves felnőtt férfi, bár egyértelmű a válasz, minden rosszindulat nélkül kérdezem ezt persze.

mert az, hogy én és a barátom között van 7év korkülönbség, az még szerintem jó (20-27), de ez, hogy te 15vagy és ennyi is a korkülönbség köztetek, az számomra egy "kissé" meredek.

2013. nov. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Egyetértek. Gondolkoztál már ezen, hogy egy egészséges felnőtt férfi miért akar egy kislánnyal lenni?
2013. nov. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem anyád kifogja tépni az összes hajadat,és igaza van.Mi több én a pasi szemét is kikaparnám.
2013. nov. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%
Nem büntetendő, de megnézném apukád fejét, amikor megtudja. :D Beteg dolgot művelsz egy beteg emberrel. Kislány vagy még.
2013. nov. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
57%
annyit meg lehet tudni, hogy mégis milyen körülmények között gabalyodtatok össze?-csak puszta kíváncsiságból.
2013. nov. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
Hát erre én is kíváncsi lennék...
2013. nov. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
41%
A lányával meg lehettek legjobb barinők, apukád is biztos jó cimbit fog látni benne amiért majdnem ugyanannyi idősek. Egészséges kapcsolat lesz, majd elmondod neki mi volt matekórán, meg töriórán, együtt írtok leckét! Csak pozitívan!
2013. nov. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
NEm a 15 év sok köztetek (bár nem is kevés), de azzal semmi gond nincs, ha mondjuk egy 30 éves nő egy 45 éves férfival van együtt, vagy egy 40es egy 55 évessel. Felnőttek, ott elvész az a 15 év. De te gyerek vagy. 2 dologra tudok gondolni: az a férfi nem is férfi, hanem egy éretlen idősebb fiú, aki még tizenéves szinten van, vagy te vagy mentálisan érettebb a korodnál - viszont azt le merem fogadni, hogy személyesen még sosem találkoztatok, csak neten ismertétek meg egymást. Mert igen, így itt gyakorlatilag nem számít, hogy ki hány éves. Ha szellemileg 1 szinten van 2 ember, akkor simán egymásba gabalyodnak. Csakhogy ez nem a valóság.
2013. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!