Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A holotagadás törvényt milyen...

A holotagadás törvényt milyen mondatokkal lehet kikerülni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 27. 16:57
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
74%
nyuszi vagy? mit kerülgeted?
2013. nov. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
63%

"Imádom a nácikat, én is az vagyok, büszke vagyok, hogy üldözték a zsidókat, nem öltek meg eleget... ja, de a holokauszt azért hazugság."


A fajtád ilyesféle gondolatmeneteket produkál.

2013. nov. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
26%

Nem nagyon lehet megkerülni.


A lényeg, hogy ne mondd ki, hogy "a holokauszt nem történt meg"

2013. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

2-es, a te mondatod kapásból nem megy át a rostán


csak gondoltam érdekes lehet, hogy hogy lehet egy rossz törvényt látszólag nem megszegni, és kitalálni ilyen mondatokat, tisztelem a törvényeket, de ezzel nem értek egyet, és szerintem csak az antiszemitizmust növeli, sőt, a holokausztot is kikezdi

2013. nov. 27. 17:18
 5/36 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező azt javaslom h ilyen jelentéktelen dolgokkal ne pazarold a drága idődet mert ennek semmi lényege. Próbáld meg ezt az időt saját magad fejlesztésére szánni.
2013. nov. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 bumbi02 ***** válasza:
70%
Érdekes, hogy csak az zavar titeket, hogy a holokauszt tényét nem lehet kisebbíteni, a kommunista rezsimek bűntettét,vagy más emberiség ellenes cselekedetek, népírtások kicsinylése, és "tagadása" már nem zavar titeket....
2013. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
bumbi02, ezt honnan veszed? A törvény is tiltja a kommunizmus bűneinek tagadását.
2013. nov. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem ki mondta h csak a holokauszt fontosabb nekünk mint a kommunizmus?? Mind a 2 emberiség elleni bűncselekmény amit elítélek, de az a gond h a kommunisták, ex-kommunisták, szélső balosok nem hangoztatják sose ( vagy legalábbis állandóan) azt h nem történtek kommunista bűnök míg ti mindig azzal vagytok megáldva drága nácikám h holokauszt nem volt, holokamu stb.. erről szól az egész ha ti kussolnátok mi is kussolnánk. Egy olyan dolgot ami 70-50 évvel ezelőtt történt ép ember nem tagad mert már ezekről bizonyítékok vannak nem úgy mint ha 2000 évvel történt volna. Megértelek 14 évesen az egészről én se tudtam semmit majd ha kicsit idősödsz és továbbra is érdekel ez a téma meg fog változni a véleményed erről.
2013. nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 bumbi02 ***** válasza:
100%

A törvény is tiltja a kommunizmus bűneinek tagadását.


Erről beszélek én is. Hogy azzal senkinek nincs baja, csak az korlátozza a szólásszabadságát sokaknak, ha a holokausztot nem tagadhatják, de azt már nem kifogásolják hogy a kommunizmus áldozatainak lekicsinylése ugyanúgy büntetendő.. Főleg azért mert sose olvasták a törvényt, csak hallották a felét.

2013. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
hát kicsit félre érthetően fogalmaztad meg mert én is félre értettem, de most már minden oké
2013. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!