Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Törte már össze olyan szavakka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törte már össze olyan szavakkal vagy mondatokkal az egykori vagy mostani párod a szíved ami nagyon rosszul esett neked? Mik voltak azok?

Figyelt kérdés
Mi minden nap együtt vagyunk az 1 hétből 1 napot kivéve,ilyenkor reggel ő munkába megy mint általában mindig én pedig haza és másnap délután találkozunk ami láthatóan neki sok nekem viszont közel sem. Nekem ez a jó,neki annyira nem de "elfogadja","tűri" ezt. Itt egy példa mire gondolok,ezt ma reggel mondta nekem párom: Kérdeztem tőle hogy hiányozni fogok-e? Erre azt felelte (nem először már) hogy örülök hogy nem leszel itt mert néha jó nélküled is és azt sem bánnám ha megint kimennél 1 hétre Ausztriába mint tavaly. Nagyon rosszul esett nekem de nem tudok mit tenni. :S Mi 1 éve és 3 hónapja vagyunk együtt. Kérlek kort nemet írjatok. 21/N
2013. máj. 29. 06:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ez összefüggésben van a heti egyszeri különléttel, akkor valószínűleg direkt mondja, inkább cinikusan tudom elképzelni. Mivel te döntöttél így, és ő csak eltűri, nem "illik" még azt kierőszakolni belőle, hogy hiányozni fogsz. 34N
2013. máj. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én már abban sem vagyok biztos hogy amíg 1 hétig távol voltam hogy akkor hiányoztam neki. Oké hogy mikor hazajöttem megkérdeztem tőle hogy na,hiányoztam és a kérdésemre igent felelt de ez nem biztos hogy igaz is,lehet csak a kedvemért mondta ami ebből a szempontból nem esik jól,mert az igazságot jobb szeretem még ha az nem éppen pozitív.
2013. máj. 29. 11:48
 3/4 A kérdező kommentje:
De én csak egy példát írtam le. Itt a feltett kérdésen van a hangsúly.
2013. máj. 29. 11:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, jogos, a kérdésről totál elterelt a történet. :) Azt hiszem a kapcsolataimban én voltam/vagyok inkább, aki be tud szólogatni. A férjem közölte múltkor, hogy kezdjek valamit a hajammal, mert lassan kellemetlen, ahogy szanaszét van. Ez volt a legdurvább, nem szokott bántani. Mellesleg teljesen jogos volt, csak épp a hajammal nem tudok mit kezdeni, vékonyszálú, göndör, és így szülés után hullik, mint ha kéne.
2013. máj. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!