Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Horváth András (NAV) komolyan...

Horváth András (NAV) komolyan gondolta hogy bármi lesz a feljelentéséből? Azon kívül hogy ő fog sittre kerülni, ha meg nem ölik inkább. Hol én az ilyen ember?

Figyelt kérdés

Mégis mit gondolt egy a fickó?

Olvasom:

[link]


Gyorsan lépett Horváth András ellen a rendőrség

BAKSA ROLAND2013. 12. 19. 17:30


De hát mégis mire lehetett számítani?

Mondjuk az még felmerült mint lehetőség hogy "véletlenül" elüti egy autó.


HOL ÉLNEK AZ ILYEN EMBEREK?

A naivitás mióta tartozéka egy nav-osnak?


2013. dec. 19. 18:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Rengeteg ember választja a tisztességet és gerincet a megélhetés és a biztonság helyett.
2013. dec. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

igen, és tanulság: válaszd a gerincet majd eltörik neked.


ezt kéne tanítani az iskolákban.

gyerekek lám mi történik valakivel aki igazat mond. börtön.

és lám mi történik azokkal akik lopnak csalnak hazudnak: semmi. élik világukat mint a királyok.

gyerekek! ti is lopjatok csaljatok hazudjatok! lám, megéri!

2013. dec. 19. 18:38
 3/17 anonim ***** válasza:

kérdező!


Attól, hogy neked eleged van a világból még nem kell a gyerekeknek hülyeséget tanítani.


A legjobb példa: az olajmaffia volt a történelmünk egyik legnagyobb bűnözése. És lám aki leleplezte őket egy egyszerű vidéki ember még most is él. Számtalan riportját megtalálhatod a neten és nem ült és él!

2013. dec. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

ki dönti el mi a hülyeség? te? és miért te? én? és miért én?

ő? és miért ő? mi? és miért mi? miért nem ők? ők? és miért ők? miért nem mi?


hm?



hülyeséget tanítani.

2013. dec. 19. 18:50
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Neked tényleg bajod van. Lopásra tanítanád a gyerekeket, de közben meg ellene érvelsz.

2013. dec. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

én egy szóval se érvelek a lopás ellen.

ha tudsz olvasni láthatod kérdésem arra irányul: hogy lehet valaki olyan naiv hogy egy ilyen ügyet a nyilvánosság elé tér és azt hiszi majd kattannak a bilincsek a nagykutyák kezén?

egy ötéves gyereknek több esze van ennél.

2013. dec. 19. 20:21
 7/17 anonim ***** válasza:
akkor meg mi bajod. Örülj neki, hogy a multik nem adóznak és nem lehet rájuk bizonyítani semmit. Örülj annak, hogy a fekák halomra ölik az öregeket 2 ft-ért!
2013. dec. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
szerintem is buzdítsunk mindenkit bűnözésre, ha valaki meg feljelentést tesz a rendőrök verjék el és tegyenek zsebre több pénzt. A cigóknak meg segítsenek lopni.
2013. dec. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

na ahhoz nem kell segítség. mesterek azok máris.


A cigóknak meg segítsenek lopni.

2013. dec. 19. 21:03
 10/17 anonim ***** válasza:

Elég szomorú egy emberi lény vagy, ha szerinted idióta mindenki, aki az életét nem féltve szembeszáll a politikával, a korrupcióval, a hatalommal.


Mindig is voltak ilyen emberek, és igenis jobb a becsületes élet, mint a biztonságos élet. Nem tudom, de hallottál Edward Snowdenről, akinek volt töke több tízezer titkos dokumentumot ellopni az Amerikai Nemzetvédelmi Ügynökségtől, csak azért, mert szerinte helytelen, ha az állam össze-vissza lehallgatja az állampolgárait? Ő nem hülye ember, hanem hős, és amúgy él, hónapok óta.

2013. dec. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!