Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Meztelen férfiak chatrouletten?

Meztelen férfiak chatrouletten?

Figyelt kérdés
Két órányi intenzív chatroulettezés után úgy érzem, túl sokat láttam. Az oldal szabályzata előírja, hogy minden olyan felhasználót, aki szexuális izgatásra használja az oldalt, jelenteni kell a moderátoroknak, és itt jönne a kérdésem lényege: találkoztam sok helyes és/vagy jótestű fiúval, akik nyilvánvalóan tetszenek az embernek, anélkül, hogy kifejezetten mutogatták volna magukat, illetve olyan, még ennél is több átlagos, semmi alkatú, vagy kifejezetten kövér férfival, akik jobb esetben alsógatyában markolászták magukat, rosszabb esetben teljesen pucérak voltak. Az érdekelne, hogy szerintetek szexuális izgatásnak minősül-e, ha egy olyan ember kelleti magát, akire jóformán senki sem kíváncsi, és nem tartja vonzónak, vagy az előírás mindenkire kiterjed, aki hasonló szituációban, hasonló cselekményt végez?

2013. dec. 22. 19:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
te lány vagy vagy meleg?
2013. dec. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
22 lány
2013. dec. 22. 20:01
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkire vonatkozik, de a jól kinéző férfiakat nem hiszem, h bárki is jelentené.
2013. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem értem teljesen a kérdést, a használati feltételek nyilván mindenkire vonatkoznak.A net meg ilyen. Tele vannak hasonló emberekkel az ilyen jellegű oldalak.
2013. dec. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
63%
Mindenkire vonatkozik és a sok nyomorékot jelentik is. Tök mindegy, hogy szerinted jól néznek ki azok az undorító emberképződmények.
2013. dec. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Értem, mondjuk nem jelentettem senkit, se a szép, se a kevésbé vonzó embereket, csak kíváncsi voltam. Úgy tűnik, túlságosan belemerültem az interpretációba.:)
2013. dec. 22. 20:13
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

te még jól jártál

én egy csomószor csak annyit látok a webkamerában, hogy ott veri a fa**át...

2013. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%

undorító a chatroulett tele van dagadt maszturbáló nőkkel és faszverő férfiakkal....

a kérdés meg hülyeség, te is jól tudod a választ csak így próbálod a véleményed megosztani.


17/F

2013. dec. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 ConnectCare ***** válasza:

Szerintem jó kérdés, hogy fogalmilag követhet-e el ronda ember szexuális izgatást.


Válaszolni nem tudok rá, de tetszik a kérdező eszmefuttatása! :)

2013. dec. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ilyesmiken is rágódom, ha ráérek.:)
2013. dec. 22. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!